Zdjęcie USG będącej w ciąży 17-letniej Iyanny Carrington wywołało niezłe zamieszanie w Internecie. Ciężarna nastolatka, gdy udała się na rutynowe badanie USG, na pewno nie była przygotowana na tak zaskakujący i mocno przerażający widok. Zarówno przyszła młoda mama, jak i lekarz przeprowadzający badanie nie wiedzieli, co powiedzieć, gdy ukazał się im porażający obraz.

Cięzarna Amerykanka zamieszkująca Richmond w stanie Wirginia postanowiła opublikować skan zdjęcia USG swojej córeczki w Internecie i wywołała tym potężne zainteresowanie. Na obrazie widzimy twarz dziecka, które wpatruje się w oglądającego wielkimi i w dodatku szeroko otwartymi oczami. Jednak cienie wokół główki dziecka sprawiają wrażenie, jakby był to mały demon!

Dziewczynka nazwana „diabelskim dzieckiem” za sprawą porażającego zdjęcia z badania USG skończyła już trzy lata. Jak wygląda teraz?

- Nigdy czegoś takiego nie widziałam. Już bardzo kocham to 'diabelskie dziecko' - napisała ciężarna kobieta na Facebooku w komentarzu do zdjęcia, a obraz USG stał się viralowy na całym świecie w kilka chwil.

Choć wiele osób zarzucało młodej mamie, że zdjęcie zostało sfabrykowane i przekształcone w programie graficznym, aby ciężarna zyskała popularność to Iyanna przekonywała, że jej mąż był totalnie zaskoczony, gdy zobaczył fotkę, ale informacja o tym, że będzie miał córkę wprawiła go w jeszcze większe zdumienie.

Dziewczynka, której rodzice nadali imię Autumn skończyła już trzy latka i zupełnie nie przypomina małego demona z wyniku USG. Trzylatka wciąż ma jednak ten błysk w oku i zawadiacki styl bycia.

Jak informował portal "Życie News": PEWIEN SPOSÓB NA WŁAŚCIWE NOSZENIE DELIKATNYCH SUKIENEK Z SATYNY I JEDWABIU ROBI NA TIK TOKU FURORĘ. DZIĘKI NIEMU ZAWSZE BĘDĄ DOPASOWANE DO CIAŁA

Przypomnij sobie: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK PRZESZŁA PRZEZ TRUDNE MOMENTY. DZIENNIKARCE TVN POMOGŁA BYŁA PARA PREZYDENCKA. CO ZROBILI JOLANTA I ALEKSANDER KWAŚNIEWSCY

Portal "Życie News" pisał również: KIEPSKIE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. DOMOWE BUDŻETY WKRÓTCE MOGĄ SIĘ MOCNO USZCZUPLIĆ. SZYKUJĄ SIĘ KOLEJNE PODWYŻKI OPŁAT ZA MEDIA. ROSNĄ CENY WODY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KATARZYNA NOSOWSKA NIE ZOSTAWIŁA SUCHEJ NITKI NA POLSKICH WŁADZACH ZA SYTUACJĘ NA ODRZE. ARTYSTKA DOŁĄCZYŁA DO GŁOŚNEGO APELU KRZYSZTOFA ZALEWSKIEGO