Portal „TVP Rozrywka” przypomina historie kilku znanych polskich gwiazd, które zanim stały się popularne, musiały zajmować się bardziej przyziemnymi zajęciami.

Justyna Steczkowska

Piosenkarka musiała sama sobie radzić po wkroczeniu w dorosłość ponieważ pochodzi z wielodzietnej rodziny i nie mogła liczyć na wsparcie finansowe rodziców w realizacji swojej pasji.

Początkowo zajmowała się malowaniem guzików ceramicznych, a jedzenie kupowała na wyprzedażach. Wbrew pozorom nie wspomina negatywnie tego okresu w jej życiu.

„To była najlepsza szkoła życia, takie chwile przydają się każdemu z nas. Wtedy dopiero człowiek docenia to, jak wiele miłości i wsparcia otrzymuje od rodziców” – mówiła Justyna Steczkowska w jednym z wywiadów.

Mikołaj Roznerski

Aktor też chwytał się różnych zajęć. Zanim został łamaczem serc zajmował się zimą odśnieżaniem warszawskich ulic. Rozdawał też ulotki co wspomina nieco gorzej ponieważ spotykał wówczas wielu znajomych, którzy już pracowali w zawodzie a on nadal czekał na swój przełom.

Agnieszka Dziekan

Zanim została prezenterką pogody, Agnieszka Dziekan przez kilka miesięcy zatrudniona była w rzeźni. W zakładzie mięsnym musiała prać fartuchy i sprzątać sale brudne po ubojach. Mimo, że było jej bardzo trudno, postanowiła nie rezygnować i dotrwać do końca umowy.

Joanna Kulig

Z kolei Joanna Kulig szukała swojego szczęścia najpierw za granicą. W Londynie pracowała w jednym z sklepów z używanymi ubraniami.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Można już składać wniosek o 3000 zł. Jak zrobić to prawidłowo. Co jeszcze należy wiedzieć o dodatku węglowym

Jak informował portal „życie.news”: Lada dzień rusza wypłata czternastej emerytury. Kto może liczyć na dodatkowe świadczenie, a komu świadczenie nie przysługuje

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Agnieszka Woźniak-Starak w wyjątkowy sposób uczciła pamięć męża. Kto towarzyszył jej w tych trudnych chwilach

Sprawdź również ten artykuł: Czy duchowny może odmówić chrztu dziecka osobom bez ślubu kościelnego. Przepisy jasno regulują te kwestie