Jak przypomin portal "Super Express", 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno zginął Piotr Woźniak-Starak. W chwili śmierci producent miał zaledwie 39 lat. W trzecią rocznicę jego śmierci wdowa po Piotrze i jego przyjaciele pojawili się w Feludzie, żeby uczcić jego pamięc. Po zapadnięciu zmierzchu wypłynęli na jezioro, w którego wodach zakończyło się przedwcześnie życie Woźniaka-Staraka.

To był szok

Informacja o śmierci 39-letniego Piotra Woźniaka-Staraka była ogromnym szokiem dla wszystkich. Co oczywiste, najbardziej przeżyli to najbliżsi producenta, w tym jego żona Agnieszka Woźniak-Starak. Mężczyzna miał wypaść z łodzi podczas manewru skręcania, podobnie jak towarzysząca mu kobieta. Jej udało się przeżyć. Jemu nie.

W czwartek 18 sierpnia bliscy i przyjaciele Piotra pojwili się w Feludzie, gdzie pojawili się, aby uczcić jego pamięć. Wśród osób, jakie zjechali w miejsce, gdzie zginął producent, byli Agnieszka Woźniak-Starak, mama Piotra, a także między innymi Wojciech Mecwaldowski i Katarzyna Kolęda-Zaleska.

Po zachodzie słońca, rodzina i przyjaciele zmarłego producenta wypłynęli w trzech łodziach na jezioro Kisajno. Niedługo potem, na powierzchni wody pojawiło się ciepłe światło umieszczonych na niej lampionów. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Jastrząb Post
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Jastrząb Post
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Jastrząb Post

To trudny czas dla Agnieszki Woźniak-Starak

Sierpień to miesiąc wyjątkowo trudny dla Agnieszki Woźniak-Starak. W tym roku ona i jej mąż obchodziliby 6. rocznicę ślubu. Zamiast tego, dziennikarka przeżywa trzecią rocznicę śmierci ukochanego.

Para pobrała się w bajkowej Wenecji. Żadne z nich nie spodziewało się, że ich wspólna droga przez życie będzie trwała tak krótko.

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Uwaga! TVN
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Uwaga! TVN
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Uwaga! TVN

Jak podoba wam się sposób uczczenia pamięci Piotra Woźniaka-Staraka?

To też może cię zainteresować: Astrolodzy nie mają wątpliwości. Dla tych znaków zodiaku nadchodząca jesień nie będzie szczególnie łaskawa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyprawa na grzyby może skończyć się mandatem. O tym warto pamiętać przed wyprawą do lasu

O tym się mówi: Można już składać wniosek o 3000 zł. Jak zrobić to prawidłowo. Co jeszcze należy wiedzieć o dodatku węglowym