W ostatnich latach na wielką gwiazdę Telewizji Polskiej wyrosła Marta Manowska, która szybko zdobyła sympatię widzów jako gospodyni ogromnie popularnego formatu „Rolnik szuka żony”.

Szefowie stacji wykorzystali dobre notowania prezenterki i powierzyli jej także takie programy jak „Sanatorium Miłości”, a także prowadzenie „The Voice Senior”. Do tego prowadziła liczne festiwale i imprezy.

Ostatnio jednak coś zaczęło się psuć we współpracy z TVP. Portal „Jastrząb Post” podaje, że Marta Manowska właśnie straciła posadę w muzycznym show dla seniorów.

Pierwsze spekulacje wywołało usunięcie przez prezenterkę tego programu z jej opisu na Instagramie. Teraz oficjalne oświadczenie wydała też Telewizja Polska.

„W jutrzejszym „Pytaniu na śniadanie” ujawnimy, kto poprowadzi „The Voice Senior” i opowiemy o planach zawodowych Marty Manowskiej” – lakonicznie zapowiedziała stacja.

Choć na razie nic więcej w tej sprawie nie wiadomo, już pojawiły się plotki, że prezenterka straciła trochę w oczach Jacka Kurskiego i nie jest już jego ulubienicą. Mówi się, że zrobiła się trudna we współpracy. Nie jest także wykluczone, że to jedyny format jaki straci choć bardzo trudno wyobrazić bez niej sobie takie programy jak „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”.

Myślicie, że straci całkowicie pracę w TVP?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Msza w intencji Lecha Wałęsy. Wierni modlili się o jego zdrowie w jednym z kościołów. W jakim stanie jest były prezydent

Jak informował portal „życie.news”: Zamieszanie w Internecie przez ręcznik z Janem Pawłem II. Wśród użytkowników sieci rozkręciła się gorąca dyskusja. Wiele osób jest bardzo oburzonych

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski nie będą z tego zadowoleni. Czy Monika Richardson pokrzyżuje plany swojego byłego partnera

Sprawdź również ten artykuł: Jedna z tajemnic Ewy Bilan-Stoch wyszła na jaw. Żona polskiego mistrza pokazała czym się zajmuje na co dzień. Czy Kamil Stoch wkrótce do niej dołączy