Dewocjonalia z papieżem Janem Pawłem II w Polsce dostępne są niemal wszędzie, ale część z nich wzbudza wielkie emocje. Możemy znaleźć nie tylko bardzo ładne i niezwykle eleganckie przedmioty z wizerunkiem Ojca Świętego, ale również wiele takich, które zwyczajnie trącają kiczem, co nie licuje w powagą postaci Jana Pawła II. Ostatnio w Internecie rozgorzała dyskusja na temat ręcznika, na którym można zobaczyć podobiznę papieża Polaka.

W jednym z najpopularniejszych serwisów aukcyjnych w Polsce można kupić wzbudzający wielkie kontrowersje ręcznik, na którym znajduje się starszy mężczyzna w żółtej koszuli, który wygląda jak Jan Paweł II, a otaczają go dwie kobiety w zakonnych welonach. Co powoduje wielką dyskusję w sieci to fakt, że jedna z pań ma dość krótką spódnicę, a druga w dłoni gazowany napój. Dla wielu osób to przedmiot mocno nie na miejscu.

Obrazoburczy ręcznik z Janem Pawłem II wzbudza wielkie kontrowersje w sieci. Internauci nie zostawili suchej nitki na sprzedawcy. Czy takie przedmioty powinny trafiać do sprzedaży?

Wpisy w Internecie na temat kontrowersyjnego ręcznika zaczęły się od posta dziennikarza pracującego dla serwisu salon24. Marcin Dobski zamieścił na Twitterze zdjęcie z podpisem „Kolejna granica głupoty została przekroczona”.

Część internautów uważa, że takie przedmioty nie powinny znajdować się w sprzedaży, lecz nie uznaje tego za obrazę uczuć religijnych. Inni wyjaśniają, że dla nic jest to przykład obrażania wizerunku papieża Polaka. Dla trzeciej grupy to jedynie zabawny gadżet.

A Wy co myślicie?

Jak informował portal "Życie News": MAŁY A BARDZO NIEBEZPIECZNY. LATO W PEŁNI, A KLESZCZE CZYHAJĄ NA NAS NIEMAL NA KAŻDYM KROKU. SĄ SPOSOBY NA TO, BY UNIKNĄĆ UGRYZIENIA PRZEZ PAJĘCZAKA

Przypomnij sobie: KSIĄŻĘ KAROL MA KILKA NAPRAWDĘ BARDZO DZIWNYCH PRZYZWYCZAJEŃ. NASTĘPCA BRYTYJSKIEGO TRONU PODRÓŻUJE Z NIETYPOWYMI AKCESORIAMI I MA AŻ TRZY SYPIALNIE!

Portal "Życie News" pisał również: SAMOTNE ŻYCIE 31-LETNIEJ SINGIELKI ZMIENIŁO SIĘ W MGNIENIU OKA. KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ PRZEPROWADZIĆ DO DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI. CO ZA HISTORIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZNAKI ZODIAKU POTRAFIĄ POWIEDZIEĆ WIĘCEJ O TYM, JAKIMI JESTEŚMY EKS PARTNERAMI NIŻ MOŻE SIĘ WYDAWAĆ. NIEKTÓRE OSOBY POTRAFIĄ NAPRAWDĘ ZAJŚĆ ZA SKÓRĘ