W ostatni weekend do mediów trafiła informacja o tym, że były prezydent musiał być hospitalizowany po tym jak zasłabł w swoim domu.

W niedzielę opublikował zdjęcie ze szpitalnego łóżka tłumacząc, że musi przejść badania. Informacja jednak zaniepokoiła wiele osób co było widać w komentarzach pod postem na Facebooku.

Później podano, że pomimo kiepskiego samopoczucia, polityk powraca powoli do zdrowia w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku.

Wydaje się jednak, że są powody do zaniepokojenia. Portal „Super Express” podaje, że w intencji Lecha Wałęsy odbyła się nawet msza w gdańskim kościele pod wezwaniem św. Brygidy. W środę 10 sierpnia zebrani wierni modlili się o jego zdrowie.

„Msza w gdańskim kościele św. Brygidy zorganizowana została z inicjatywy księdza proboszcza w intencji zdrowia Lecha Wałęsy. Modliliśmy się o zdrowie Lecha, o jego szybki powrót do zdrowia” – powiedział obecny na nabożeństwie Jerzy Borowczak, poseł Koalicji Obywatelskiej.

Legendarny przywódca Solidarności ma poważne problemy z cukrzycą. Do tego w ostatnich latach przeszedł zabieg wszczepienia rozrusznika serca. Nie pomogło też zakażenie Covid-19.

Życzymy zdrowia!

Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Polacy zabrali głos w sprawie powrotu do zasadniczej służby wojskowej. Najnowszy sondaż pokazuje, jakie mają zdanie na ten temat

Jak informował portal „życie.news”: Ewa Minge postanowiła nie ukrywać tego, jak wygląda w obecnym momencie. Gwiazda ma spore problemy zdrowotne. Ujawniła, jak bardzo działają na nią leki

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Michał Wiśniewski szczerze o miłości, związkach i swoim charakterze. To podejście do tematu dokładnie wyjaśnia dlaczego żenił się już pięć razy

Sprawdź również ten artykuł: Do potężnej wpadki doszło na jednym ze ślubów w Polsce. Internauci wyśmiali żenującą sytuację. Wideo, które znalazło się w sieci od razu zniknęło