Michał Wiśniewski jest od wielu lat kontrowersyjną postacią polskiego show-biznesu. Oprócz czerwonych włosów wyróżnia go też liczba małżeństw. Jak wiadomo, piosenkarz w ubiegłym roku ożenił się już po raz piąty.

Portal „o2” podaje, że oburza go jednak nazywanie go bawidamkiem z tego powodu. Jak się okazuje, ma on po prostu szczere podejście do miłości i związków.

„Po prostu jestem uczciwy. Nie trzeba zdradzać swojej kobiety, żeby się rozstać. Oczywiście, że są osoby, które wolą być ze sobą i się do siebie nie odzywać. Ja uważam, że życia się nie da powtórzyć” - uważa Michał Wiśniewski.

Z tego powodu jeśli związek się wypalił to według wokalisty zamiast starać się go ratować, lepiej go szybko zakończyć.

Ta zasada zadziałała już cztery razy. W 2001 roku po pięciu latach małżeństwa rozstał się z Magdą Femme i szybko poślubił Martę Mandrykiewicz, z którą tez rozwiódł się po pięciu latach.

Między 2006 a 2011 rokiem był mężem kolejne piosenkarki Anny Świątczak. Rok po rozwodzie ożenił się z Dominiką Tajner, z którą wytrzymał aż siedem lat.

Obecną żoną jest Pola i na razie wydaje się, że wszystko układa się jak po maśle. Para bardzo często zapewnia o swoim szczęściu. Myślicie, że Michał Wiśniewski znalazł w końcu tą jedyną?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Emeryci mogą zyskać nawet do tysiąca złotych miesięcznie. Komu należą się dodatkowe pieniądze i jak je uzyskać

Jak informował portal „życie.news”: Odeszła gwiazda popularnego musicalu. Piosenkarkę i aktorkę żegnają bliscy, przyjaciele oraz fani na całym świecie

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Sandra Kubicka opowiada o swoich ostatnich trudnościach. U partnerki Barona została zdiagnozowana rzadka choroba. „Płakałam i nie mogłam się ruszyć”

Sprawdź również ten artykuł: Są najnowsze wieści o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Czy ich romantyczne drogi się rozeszły