Nic zatem dziwnego, że tak szybko po rozstaniu aktorki i tancerza, sensację w prasie plotkarskiej wzbudziły spekulacje i potwierdzenia na temat związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Czy "ekspertka" od relacji słusznie przewiduje u Katarzyny niepowodzenia?

Oboje postanowili nie podejmować medialnej rękawicy i milczą w tej sprawie. Nie zaprzeczyli, ani nie potwierdzili sensacji o ich związku w życiu prywatnym. Na planie śniadaniówki widać ewidentnie, że dogadują się rewelacyjnie, są dobrze dobranym duetem i świetnie się razem bawią podczas wspólnej pracy w "Pytaniu Na Śniadanie".

Tymczasem wróżka jednego z magazynów plotkarskich Anna Kempisty zawyrokowała im rozstanie i kolejne rozczarowania. Jak stwierdziła, Marcin Hakiel oszukuje sam siebie, twierdząc, że zdołał już się uporać z traumą wywołaną rozstaniem z Katarzyną Cichopek i jeszcze dużo czasu mu potrzeba do możliwości nawiązania kolejnej relacji, która będzie miała szansę przetrwać.

Katarzynie Cichopek natomiast wróżka nie daje szans na nawiązanie zdrowej relacji z mężczyzną w najbliższym czasie, gdyż z Maciejem Kurzajewskim z pewnością nie stworzy rodziny, a kolejni adoratorzy będą złymi jej wyborami.

Karty mówią, że liczyła na nowe miłosne wyzwanie, ale żadna energia nie była temu przychylna. Zresztą za chwilę pojawi się nowy adorator. Lista minusów urośnie przy nim zbyt szybko. Pani Kasia da sobie z nim spokój. Nastanie czas rozczarowania - wróży Anna Kempisty.

O tym się mówi: Wróżbita Maciej znany jest z telewizji. Po tym, co powiedział o zmianach na świecie, wytknięto mu zarobki. Ile sobie liczy za wizytę

Zerknij: Sandra Kubicka opowiada o swoich ostatnich trudnościach. U partnerki Barona została zdiagnozowana rzadka choroba. „Płakałam i nie mogłam się ruszyć”