Wróżbita z tarota potrafi wyczytać ludziom ich przyszłość, po zadaniu kilku startowych, niezbędnych pytań ustalających, o co właściwie chcemy zapytać kart.

Chociaż opisywany ostatnimi czasy w mediach, stał się swoistym celebrytą, nie czuje się nim i nie chce nim być za żadne skarby. Dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że jest rozpoznawalny, co nie do końca mu odpowiada na co dzień.

Wróżbita Maciej zgarnia mnóstwo pieniędzy za konsultację, a mimo wszystko ludzi w kolejce do niego nie brakuje

Ostatnio tabloidy rozprzestrzeniły na swych łamach wieści, jakie Wróżbita Maciej przekazał ludziom na temat czekającej ludzkość przyszłości. Swoją przepowiednię, a raczej ostrzeżenie przekazał, analizując aspekty astrologiczne i alchemiczne.

Jak przyznał w jednym z wywiadów, żałuje bardzo faktu, że astrologia została usunięta z uczelnianej listy, gdyż jest to czysta nauka i jest tylko jedna interpretacja tego, co astrologia nam pokazuje. Nie można zatem lawirować w interpretacjach, jak to może mieć miejsce w przypadku tarota. Podobnie jest z numerologią, na podstawie której Wróż Maciej także opiera swe przesłania.

Opisał on niedawno sekwencje planet i układów, wskazał na zachodzące w nas i na świecie zmiany i opisał szczegółowo, co to dla nas oznacza. Były to informacje niepokojące dla tych, którzy powierzyli zdrowie i życie swoje i bliskich politykom i partyjnym decydentom, natomiast dla osób świadomych i przygotowanych na zmiany, były to wieści przyklepujące jedynie ich rolę we wszechświecie.

Teraz, Super Express postanowił wyliczyć mężczyźnie stawki, jakie nalicza za poszczególne spotkania, "zabiegi" i wróżby. Jak się okazuje, wieloletnie doświadczenie i wciąż powracający klienci pozwolili mu na ustalenie kwot dość wysokich, rzędu 250 złotych za 15 minut konsultacji, natomiast 1500 złotych za pół godziny rozmowy w przypadku, gdy odbywa się bez oczekiwania na odległy termin.

Właśnie... Terminy Wróż Maciej ma pozajmowane na daleką przyszłość, dlatego też mógł sobie pozwolić na tak drakońskie stawki. Musi być w swej robocie naprawdę dobry i potrafić pomóc w realny sposób, skoro ludzie wciąż walą do niego drzwiami i oknami.

[quote author=""][...] Muszę faktycznie wypocząć, gdyż szczerze mówiąc mam ostatnio bardzo dużo pracy. Konsultacje z prywatnymi klientami, prowadzenie kursów ezoterycznych, pisanie trzeciej książki, praca w radiu i w telewizji oraz jeszcze niemała ilość artykułów ezoterycznych, które Wam tu serwuję! W najbliższym czasie czekają mnie też nowe projekty zawodowe o których nie mogę na razie mówić, bo obowiązuje mnie poufność. - napisał w swoim ostatnim poście przed zasłużonym urlopem.

O tym się mówi: Zdrowa i wysportowana 19-latka nagle upadła na chodnik. Nie udało się jej uratować. Apel zrozpaczonej matki

Zerknij tutaj: PRL i wielkie zagraniczne gwiazdy w Polsce Ludowej. To było coś niezapomnianego