Nastolatka Rosey Christoffersen ubóstwiała piłkę nożną od najwcześniejszych lat, a jej gorliwość towarzyszyła talentowi do strzelania bramek.

Zdrowa 19-latka nagle upada na chodnik. Co ją zabiło

Brała udział w systematycznych sesjach treningowych i grała cotygodniowe mecze z lokalnym klubem, ale pewnego sezonu zaniepokoiła ją intensywnie spadająca sprawność.

„Jestem zagazowana”, mówiła swojemu trenerowi w Wallasey Wanderers w Wirral, walcząc z osłabieniem, prosząc o przerwę podczas treningów.

Skarżyła się także rodzinie na bóle w klatce piersiowej. Przedtem była palaczem sporadycznym, ale rozpoczęła używanie aromatyzowanych e-papierosów i niebawem uznała to za kompulsywny nawyk.

Lokalna lecznica medyczna zapewniła ją, że dyskomfort w jej klatce piersiowej najprawdopodobniej wynika z napięcia mięśnia.

„Poszła do lokalnego sklepu i kupiła te płyny do e-papierosów, ale nigdy nie zobaczysz dwa razy tej samej butelki” – mówi 45-letnia Rachel Howe, jej matka. „Byłyby kokosowe, wiśniowe, gumowe e-papierosy. Cały czas był w jej ustach”.

W Walentynki 2015 upadła na ulicę. Howe powiedziała: „Członek społeczeństwa zadzwonił do mnie przez telefon i powiedział: 'Jesteśmy z twoją córką, a ona jest na podłodze. Ktoś zadzwonił po karetkę...

Jak się okazuje, tak zwane vapowanie powoduje odkładanie się w płucach wilgoci, o czym producenci tych gadżetów nie wspomną nigdy dobrowolnie.

O tym się mówi: PRL i wielkie zagraniczne gwiazdy w Polsce Ludowej. To było coś niezapomnianego

Zerknij: Niebezpieczne owady pojawiły się w jednym z województw. Mogą stanowić zagrożenie zarówno dla zwierząt, jak i ludzi