Skutkiem pomysłu, jaki zrodził się w umysłach polityków zasiadających w komisji europejskiej i nie tylko, wiele krajów skąpało się albo w wojnie, albo w protestach, skrajnej biedzie i perspektywie, że będzie jeszcze gorzej.

Naukowcy opracowali mapę Polski spodziewaną w 2050 roku

Unijny zielony ład ma na celu skłonić ludzi do oszczędności na wszystkim kosztem bezpieczeństwa człowieka jako jednostki, jego dobra zdrowia i życia. Podczas gdy zapowiadają nam wielkie susze mające radykalnie zmienić kształt Polski na mapie, a także destrukcyjny rozwój infrastruktury, który będzie pożerał jeszcze więcej terenu i energii, globalna elita podróżuje z miasta do miasta samolotami, odrzutowcem lecą na spotkania, a w ramach eksperymentu spalają setki ton paliwa, aby wypuścić w górę rakiety.

Tymczasem naukowcy, między innymi z NASA opracowali interaktywną mapę świata, która ma nam pokazać, jak będzie wyglądał w przyszłości. Więcej betonu, mniej terenów zielonych i ogólne braki w zasobach naturalnych.

Naukowcy z Esri i Clark Labs z Uniwersytetu Clark wzięli pod uwagę kilka aspektów, które uznali za kluczowe. Jak czytamy w "o2" - między innymi historyczne dane dotyczące pokrycia terenu i szybkości zmian w czasie, w tym zdjęcia satelitarne robione na przestrzeni lat przez Europejską Agencję Kosmiczną.

Widoczna TUTAJ mapa świata obrazować ma skutki działalności człowieka, z którą obszar przez nas zamieszkany ma sobie nie poradzić.

O tym się mówi: Prognoza pogody na sierpień 2022 wielu niepokoi. Kolejne niebezpieczne sytuacje

Zerknij też tutaj: Znaki zodiaku potrafią powiedzieć więcej o tym, jakimi jesteśmy eks partnerami niż może się wydawać. Niektóre osoby potrafią naprawdę zajść za skórę