Ewa Bilan-Stoch od lat jest silnie związana ze skokami narciarskimi jako fotograf, a później też za sprawą męża, który ma na swoim koncie wiele tytułów mistrzowskich i olimpijskich w tej dziedzinie sportu.

Obecnie 37-latka prowadzi założony w 2014 klub narciarski KS Eve-nement Zakopane, w którym trenuje się między innymi młodych skoczków w poszukiwaniu następców obecnej kadry.

Portal „Sport Gazeta.pl” podaje, że jest też aktywna w mediach społecznościowych gdzie pokazała ostatnio jak wygląda rzeczywistość sportowców na co dzień.

Na obozie z młodymi adeptami

Do sieci trafiło wiele relacji z obozu zorganizowanego przez klub w Planicy. Ewa Bilan-Stoch pokazała też filmik złożony z różnorodnych zajęć.

„Trening skoczka narciarskiego w niecałej minucie” – można zobaczyć na Instagramie.

Obecnie klub Kamila Stocha i jego żony szkoli chętną młodzież z okolic Zakopanego pod okiem Krzysztofa Miętusa i Andrzeja Zaryckiego. Wiadomo też już, że w przyszłości dołączy do nich też Kamil Stoch, który jest zaangażowany w zapewnienie kontynuacji dobrych wyników Polski w skokach narciarskich.

Na razie jeszcze jednak mistrz kontynuuje swoją karierę i nie wydaje się by miał ją szybko zakończyć.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Emeryci mogą zyskać nawet do tysiąca złotych miesięcznie. Komu należą się dodatkowe pieniądze i jak je uzyskać

Jak informował portal „życie.news”: Odeszła gwiazda popularnego musicalu. Piosenkarkę i aktorkę żegnają bliscy, przyjaciele oraz fani na całym świecie

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Sandra Kubicka opowiada o swoich ostatnich trudnościach. U partnerki Barona została zdiagnozowana rzadka choroba. „Płakałam i nie mogłam się ruszyć”

Sprawdź również ten artykuł: Są najnowsze wieści o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Czy ich romantyczne drogi się rozeszły