Już w przyszłym miesiącu córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego – Fabienne Wiśniewska, będzie obchodzić swoje dziewiętnaste urodziny. Chociaż wiele osób zapamiętało ją jako małą, słodką dziewczynkę, teraz Fabienne jest piękną młodą kobietą!

Jak zmieniła się dziewczyna?

Jak przypomina portal VIVA, Mandaryna i Michał Wiśniewski rozstali się trzynaście lat temu. Wiadomo jednak, że oboje zdecydowali się na pozostanie w przyjacielskich stosunkach, dla dobra swoich ukochanych dzieci.

Fabienne Wiśniewska dojrzewała praktycznie na oczach nas wszystkich. Rodzice dziewczyny są bowiem bardzo aktywni w sieci i często zamieszczali zdjęcia czy też relację z Fabienne w roli głównej. Jak dodaje Mandaryna, jej córka chciałaby powiązać swoje życie z tańcem lub też sztuką tatuażu. Jak wyznaje sama Fabienne, to dzięki swojej mamie wie, że jest silna i może osiągnąć co tylko chce.

Ma spore ambicje!

- Siła. Jest bardzo wytrwałą osobą. Taniec. Zaraziła nas, mnie i Xaviera, swoją pasją. Odwaga, żeby mieć własne zdanie i je wyrażać – mówiła Fabienne o swojej mamie.

Wiadomo także, że młoda dziewczyna bardzo chce studiować na Akademii Sztuk Pięknych. Swoje kroki będzie kierować w kierunku grafiki lub też grafiki komputerowej, o czym jakiś czas temu mówił dumny tata.