Jak przypomina portal Pomponik, Artur Żmijewski od 30 lat jest szczęśliwym mężem. W 1992 roku wziął ślub z Pauliną. Para ma także trójkę dzieci: Ewę, Karola oraz Wiktora.

Ojciec może być dumny!

Już niebawem aktor wraz ze swoją żoną uczczą okrągłą rocznicę swojego ślubu. Co ciekawe, w organizację imprezy najmocniej zaangażowana jest najstarsza córka pary, Ewa. To dzięki niej rodzice będą mieć piękne wspomnienia ze swojego trzydziestolecia.

Co więcej, okazuje się, że aktor ma powody, aby być niezwykle dumnym ze swojej córki. Ewa jest także utalentowana artystycznie, jednak w przeciwieństwie do swojego ojca, wybrała muzykę, a nie aktorstwo.

Wiadomo też, że Ewa wyjechała do Stanów Zjednoczonych, aby w Los Angeles College of Music w Pasadenie rozwijać swój artystyczny talent i zdobywać nowe doświadczenia.

Niespodziewany prezent od córki!

- W Los Angeles skoczyłam swoje studia muzyczne, więc właściwie kariera muzyczna i takie życie dorosłe zaczęło się tam. Nikt nie potrafił wymówić mojego nazwiska. Nie wiem, czy było łatwiej, czy trudniej, było inaczej po prostu, bo miałam tam białą kartkę. Nikt nie wiedział nic – zaznaczyła Ewa Żmijewska podczas jednego z wywiadów dla „Dzień Dobry TVN”.

To właśnie podczas studiów, Ewa poznała swoją przyjaciółkę, która jest Kubanką. Młode kobiety postanowiły wspólnie założyć zespół „Shandy & Eva”, który już teraz odnosi ogromne sukcesy muzyczne.

Po skończeniu studiów przyjaciółki zadecydowały o przeniesieniu się do Polski. Wiadomo już, że to właśnie Artur Żmijewski pomagał córce kupić mieszkanie w stolicy. W wyrazie wdzięczności, Ewa zorganizowała rocznicę ślubu swoich rodziców w Curacao! Prawda, że wspaniały pomysł?