Jak podaje portal Pomponik, wczoraj miał miejsce finałowy odcinek szesnastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Najlepszym uczestnikiem okazał się być piosenkarz – Danzel!

Znamy zwycięzcę programu!

Danzel zaskakiwał widzów przez wszystkie dziesięć odcinków programu! Świetnie wcielał się w rolę Artura Gadowskiego z zespołu Ira, czy też Ryszarda Riedla, wykonując piosenkę zespołu Dżem. We wczorajszym, finałowym odcinku Danzel musiał „wejść w skórę” Czesława Niemena i wykonać utwór „Płonie stodoła”. Jego występ zaskoczył jury oraz widzów!

Co więcej, warto tutaj dodać, że Danzel jest pierwszym, w historii programu, zagranicznym wykonawcą, który wziął udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Poradził więc sobie zaskakująco dobrze! Artysta w nagrodę otrzymał czek o wartości 100 tysięcy złotych, który przekazał dla Fundacji Polsat.

Jury oraz fani byli pod wrażeniem talentu młodego artysty!

- Pokazałeś, że jesteś wszechstronnym, mega fajnym, przyzwoitym człowiekiem! Daznel, to był zaszczyt Ciebie poznać! Gratuluję Ci tego ostatniego występu – ocenił występ wykonawcy sam Michał Wiśniewski.

Warto także dodać, że drugie miejsce we wczorajszym finałowym odcinku zajął Andrzej Kozłowski, a trzecie miejsce należało do Ani Rusowicz. Na czwartej pozycji uplasowała się natomiast Viki Gabor.