Jak podaje portal "Lelum", zapowiedzi programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zdają się wskazywać, że polepszeniu uległy relacje zasiadającego w jury Michała Wiśniewskiego i Karoliny Pisarek, która bierze udział w show. Modelka stanowczo temu zaprzeczyła, zamieszczając w mediach społecznościowych wymowne wpisy.

Trwa 16 odsłona programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

Widzowie pokochali progrm "Twoja twarz brzmi znajomo", o czym świadczy najwymowniej to, że możemy oglądać już 16. edycję show. W najnowszym sezonie do udziału zaproszono wyjątkowe gwiazdy, wśród których znalazł się nawet pochodzący z zza granicy Denzel. W jury możemy oglądać Magdalenę Walewską, Katarzynę Skrzynecką, Krzysztofa Cugowskiegi i Michała Wiśniewskiego.

W zapowiedzi najnowszego odcinka możemy zobaczyć przyjacielski gest między liderem Ich Troje a Karoliną Pisarek. Uczestniczka show odniosła się do swoich relacji z Michałem Wiśniewskim w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że daleko im do sympatii.

Karolina Pisarek o Michale Wiśniewskim

Nie da się ukryć, że Karolina Pisarek nie mogła liczyć na szczególnie pochlebne recenzje swoich występów. Na jej obronę warto jednak wspomnieć, że to pierwsze zetknięcie modelki ze śpiewem. Do tego musi się wcielać w różnych wykonawców, co nie jest zadaniem łatwym dla tych, którzy posiadają odpowiedni warsztat.

W mediach społecznościowych pojawia się nagranie, na którym Michał mówi o występie Karoliny Pisarek, że "cieszy się, że to jest nieidealne, bo to świadczy o tym, że nic w tym programie nie jest ustawiane, a ludzie, którzy naprawdę chcą się czegoś nauczyć, mają tutaj swoje miejsce". Po tych słowach widać, że modelka wymienia z piosenkarzem uścisk.

Do nagrania Karolina odniosła się w swoich mediach społecznościowych. "Ta wypowiedź nie ma nic wspólnego z rzeczywistością" - napisała w relacji na Instagramie. Na kolejnej relacji udostępniła fragment artykułu mówiącego o geście Wiśniewskiego i stanowczo oświadczyła, że nie chce, aby ktoś wybielał sobie własny wizerunek wykorzystując ją do tego.

Karolina Pisarek/Instagram @Karolina Pisarek
Karolina Pisarek/Instagram @Karolina Pisarek
Karolina Pisarek/Instagram @Karolina Pisarek

Karolina Pisarek/Instagram @Karolina Pisarek
Karolina Pisarek/Instagram @Karolina Pisarek
Karolina Pisarek/Instagram @Karolina Pisarek

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Tych słów Lechowi Kaczyńskiemu nie było dane wypowiedzieć w Katyniu. Światło dzienne ujrzało ostatnie przemówienie prezydenta

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ola Żebrowska zdradziła, kiedy pojawi się na świecie jej czawrte dziecko. Wszystko wyszło zupełnym przypadkiem

O tym się mówi: Wielki jarmark wielkanocny wrócił do jednego z polskich miast. Do kiedy będzie można się na niego wybrać