Za pośrednictwem swojego instagramowego profilu, aktor Mikołaj Roznerski w krótkim wpisie wzruszająco podsumował swoją pracę na planie serialu "M jak miłość". Wrzucił archiwalne zdjęcie sprzed dekady, z czasów gdy zaczynał współpracę z produkcją.

Mikołaj Roznerski wzruszył fanów i członków obsady "M jak miłość"

Jak podają media, Mikołaj roznerski przyjmując propozycję zagrania w serialu "M jak miłość", przypieczętował niesamowity rozwój swojej filmowej kariery. Obecnie artysta jest wręcz rozchwytywany przez różne produkcje serialowe i filmowe, a także nie może narzekać na brak propozycji występów na deskach teatru.

Wciąż widywany jest w coraz to nowszych produkcjach, a rozpad jego związku z Adrianą Kalską związany jest między innymi z nawiązaniem współpracy z produkcją serialu "Zniewolona", w związku z którym często wyjeżdża na Ukrainę.

Nie jest tajemnicą, że Mikołaj Roznerski zaskarbił sobie sympatię widzów, wcielając się w postać Marcina Chodakowskiego w serialu "M jak miłość". Jak pamiętamy, Marcin Chodakowski dość mocno pogmatwał życie bohaterów jednego z najbardziej popularnych seriali w Polsce.

Mikołaj dorastał i dojrzewał wraz z Marcinem, co sprawiło, że wątek serialowy związany z nim stał się jednym z głównych. Minęło już 10 lat, od kiedy serialowy Marcin pojawił się w gronie znakomitej obsady.

Tak się wyglądało jak w @mjakmilosc.official 10 lat temu się zaczynało 🤓🤷‍♂️ Łaaaał tyle minęło czasu …🤓 Dziękuje moja Emkowa rodzino ❤️ - napisał aktor na Instagramie.

O tym się mówi: Była para prezydencka w smutku. Bliska Annie i Bronisławowi Komorowskim osoba odeszła

Zerknij: Minister Anna Moskwa otrzymała rachunek za prąd. Jak skomentowała podwyżkę