Agnieszka Michalska znana jest wielu fanom przede wszystkim jako gwiazda popularnego serialu „Lokatorzy” emitowanego przez TVP, który świecił swoje triumfy w latach 2000-2005.

Aktorka zagrała tam Krysię Drewnowską, a w pozostałe role tytułowych lokatorów wcielili się Olga Borys i Michał Lesień. Ich gospodarzami byli uwielbiani w tych rolach Ewa Szykulska i Marek Siudym.

Jak podaje jednak portal lelum.pl, Agnieszka Michalska po zakończeniu swojego udziału w „Lokatorach” usunęła się w cień. Jak potoczyła się jej kariera?

Lokatorzy / YouTube: asyalina99
Lokatorzy / YouTube: asyalina99

Nadal w polskim show-biznesie

Agnieszka Michalska nadal gra w polskich produkcjach, ale w rolach bardziej epizodycznych. Aktorka nie lubi udzielać się w eventach i celebryckich imprezach dlatego można było odnieść wiele razy wrażenie, że zniknęła z show-biznesu.

„Fani mogli zobaczyć ją w wielu produkcjach, takich jak Komisarz mama, Na wspólnej, W rytmie serca czy głośnym serialu Pod powierzchnią” – poinformowało Radio Zet.

Ostatnio aktorka pojawiła się też na premierze filmu „Żużel”, który widzowie będą mogli zobaczyć w kinach od piątku 16 lipca.

Produkcja opowiada o mistrzu motocyklowym, który zmaga się ze swoim strachem przed możliwą kontuzją na torze. Sytuacja skomplikuje się gdy w jego życiu pojawia się nowa miłość.

Na ściance oprócz obsady pojawiła się także właśnie Agnieszka Michalak, która wyglądała świetnie. Chcielibyście zobaczyć ją jeszcze w jakiejś większej roli?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Teleporada okazała się niewystarczająca, a problemy zdrowotne poważne. 38-letnia kobieta osierociła szóstkę dzieci. Dlaczego tak się potoczyły sprawy

Jak informował portal „Życie.news”: Zastrzyk gotówki dla emerytów. Dodatek do świadczeń ma wynieść nawet kilkaset złotych. Wiadomo już kto może go zyskać i co trzeba zrobić w tym celu

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Katarzyna Zielińska przeżywa trudne chwile. Aktorka pogrążona jest w żałobie po niespodziewanej stracie. Odeszła najbliższa jej osoba

Sprawdź także ten artykuł: To już koniec zakazu handlu w niedziele? Cześć sklepów będzie ponownie otwarta. Znaleziono sposób na ominięcie obowiązującej ustawy