Ból niespodziewanej straty dosięgnął ostatnio Katarzynę Zielińską. Aktorka znana z wielu ról filmowych, serialowych i teatralnych poinformowała, że w ubiegłym tygodniu odeszła jej ukochana mama.

Jak podaje portal plotek.pl, Katarzyna Zielińska opublikowała z tego powodu bardzo smutny wpis w mediach społecznościowych.

Trudne chwile pożegnania

Aktorka w swoim poście na Instagramie dała do zrozumienia, że sytuacja jest dla niej bardzo niespodziewana i nic jej nie zapowiadało. Panie miały nawet wspólne plany.

Przerwała je niestety śmierć, z którą pogodzić stara się obecnie Katarzyna Zielińska.

„Od ponad tygodnia niebo ma kolor Twoich oczu. Jest jeszcze bardziej niebieskie. Jest piękne. Szukamy Cię z Heniem i Alesiem na każdej chmurce. To takie trudne, mama. Ciężko ogarnąć głowę. Te łzy to bardzo egoistyczna sprawa, bo jest Ci tam dobrze. Na pewno tak jest” – napisała aktorka w pożegnaniu.

Katarzyna Zielińska dodała także wspólne zdjęcie i opowiedziała, że jej mama była osobą godna podziwu, zawsze otwartą na swoje otoczenie.

Kondolencje płyną z całej Polski

Wyznanie aktorki wzruszyło wiele osób. Wyrazy współczucia złożyli już między innymi: Joanna Koroniewska z mężem, Weronika Rosati, Anna Mucha i Hanna Lis.

Składamy szczere kondolencje w tym trudnym czasie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Potwierdzono obecność wariantu Lambda w naszym kraju. Ministerstwo Zdrowia odnotowało pierwsze trzy przypadki. Wiadomo czym się różni od reszty

Jak informował portal „Życie.news”: Niezwykłe zjawisko zostało uchwycone nad Morzem Bałtyckim. Lubuscy Łowcy Burz pokazali wyjątkowe zdjęcie. Niebezpieczne, ale piękne

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się zaskakującą informacją. Najmłodszy syn sprawia jej już pierwsze problemy wychowawcze. Co się wydarzyło

Sprawdź także ten artykuł: Gwiazda grupy 2 plus 1 została już kompletnie zapomniana. Elżbieta Dmoch była kiedyś jedną z najpopularniejszych wokalistek. Co się z nią teraz dzieje