"Plotek" podaje, że na facebookowej stronie portalu "Kulturalni.pl" pojawił się zaskakujący i smutny post. Informacja dotyczy śmierci współtwórcy znanego, polskiego zespołu "Papa Dance", realizatora nagrań i kompozytora, Sławomira Wesołowskiego.

Nowy Rok, nowe smutne pożegnania

2020 rok obfitował w szokujące i niespodziewane pożegnania sław takich, jak Paweł Królikowski, Bernard Ładysz, Prof. Jan Strelau, Romuald Lipko. Emil Karewicz, Adam Słodowy, Krzysztof Penderecki, Ewa Demarczyk, Andrzej Strzelecki, Dariusz Gnatowski, czy Ewa Żarska.

Nie można pogodziś się z ich stratą, choć ta smutna lista jest znacznie dłuższa... Obecnie media obiegła smutna wiadomość o śmierci legendy wśród kompozytorów i realizatorów nagrań, Sławomira Wesołowskiego. Na Facebooku pojawił się post z przejmującą wiadomością.

Nie żyje Sławomir Wesołowski. Realizator nagrań i kompozytor. Wspólnie z Mariuszem Zabrodzkim, pod pseudonimem Adam Patoh, komponował muzykę do piosenek zespołu "Papa Dance". Współpracował również z Lady Pank, Republiką, Daab, Frankiem Kimono, Krystyną Prońko.

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo wyrazów współczucia i słów wsparcia. Nie ulega wątpliwości, że twórca o pseudonimie artystycznym Adam Patoh, to kolejna legenda, którą przyszło nam pożegnać.

Choć skład załozonego w 1984 roku zespołu "Papa Dance" zmieniał sie na przestrzeni lat, Sławomir Wesołowski wciąż trwał na posterunku i niezmiennie pełnił funkcję producenta zespołu. Fani pokochali hity grupy, oraz jej współtwórcę.

Nam pozostaje złożyć najszczersze kondolencje najbliższym zmarłego.

O tym sie mówi: Ministerstwo Zdrowia ma dobre informacje na temat epidemii. Jest najnowszy raport resortu, statystyka nastraja optymistycznie

Zerknij: Córka Agaty Mróz dorasta. Jak teraz wygląda i żyje 12-letnia Liliana

Nie przegap tego: Dostali zaproszenie na ślub. Kiedy je zobaczyli nie mogli uwierzyć własnym oczom. Nie mieli wątpliwości, narzeczeni przesadzili