Na początku XXI wieku grupa „Ich Troje” była najpopularniejszym zespołem w kraju, a ich przebojów słuchały miliony Polaków.

Wówczas to zespół tworzyli Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Justyna Majkowska, a ich przebojów słuchała cała Polska. W tym składzie, zespół nagrał dwa albumy z takimi przebojami jak: „Powiedz”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Razem a jednak osobno”.

Niestety Justyna Majkowska opuściła skład w 2003 roku. Nie da się ukryć, że od tego czasu zespół bardzo stracił na popularności czemu nie pomogły też liczne zawirowania w życiu osobistym Michała Wiśniewskiego.

Swego czasu głośno było o powodach odejścia wokalistki wśród których miał być konflikt między jej partnerem Błażejem Szychowskim, który był członkiem ekipy tancerzy, a innym członkami zespołu.

Choć ostatecznie związek się rozpadł, Justyna Majkowska nigdy nie zdecydowała się powrócić na stałe do Ich Troje. Za namową swojego przyjaciela i lidera zespołu, zaśpiewała wspólnie z nimi na Eurowizji gdzie zajęli siódme miejsce.

Niedawno nagrała też z zespołem piosenkę "Wypijmy za to".

Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska
Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska
fot. screen YouTube / Michał Wiśniewski

Co teraz słychać u Justyny Majkowskiej?

Obecnie jej kariera zawodowa nie ma już nic wspólnego z muzyką. Była piosenkarka skończyła studia pedagogiczne, a obecnie pracuje z dziećmi z różnymi stopniami niepełnosprawności umysłowej i autyzmem.

Jest też w szczęśliwym związku i wychowuje trójkę dzieci.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Janusz Korwin-Mikke skomentował sprawę kolizji, w której brał udział. Polityk od kilkunastu lat nie ma uprawnień do kierowania samochodem

O tym się mówi w Polsce: Rzecznik rządu w szczerej wypowiedzi o najnowszych obostrzeniach i szczepieniach. Kiedy przepisy staną się łagodniejsze

O tym się mówi na świecie: Stephen Hawking przepowiedział koniec świata. Może nas od niego uratować tylko jedna rzecz. Jaka

Z życia gwiazd: Michał Szpak zdobył się na wyznanie, które zelektryzowało jego fanów. Artysta planuje ogromną zmianę. Co zamierza