W ubiegłym tygodniu media obiegła dramatyczna wiadomość. Jak się okazało 14 grudnia zmarł Piotr Machalica. Aktor odegrał w swoim życiu wiele wspaniałych ról filmowych i teatralnych. Świetnie odnajdywał się zarówna na szklanym ekranie jak i na deskach teatru. Wiadomość o jego odejściu była dla wielu Polaków wstrząsająca. Jak podają media Piotr Machalica zmarł na koronawirusa. Aktor trafił w nocy do szpitala z ciężką niewydolnością oddechową. O śmierci aktora późną nocą poinformowała Krystyna Janda, która później zdecydowała o usunięciu wpisu z mediów społecznościowych. Najtrudniej jest pogodzić się z jego śmiercią jego świeżo upieczonej żonie, z która aktor stanął na ślubnym kobiercu 19 września 2020 roku.

Piotr Machalica. Jego wieloletnia partnerka i żona pożegnała go wspaniałym listem. Znamy jego treść.

Piotr Machalica/ screen YT
Piotr Machalica/ screen YT
Piotr Machalica/ screen YT

Pogrzeb artysty odbył się 18 grudnia 2020 roku o godzinie 13:00 w Kościele Środowisk Twórczych na Placu Teatralnym w Warszawie. Po oficjalnej uroczystości pożegnalnej urna z prochami aktora została przewieziona do Częstochowy. To właśnie tam 19 grudnia aktor spoczął w rodzinnej mogile.

Na pogrzebie aktora znaleźli się jego najbliżsi. W imieniu żony Piotra Machalicy artystę pożegnał aktor Cezary Żak. Żak odczytał list, który przygotowała Aleksandra Machalica.

Żona zmarłego aktora w ostatnim pożegnaniu zdecydowała się podziękować wszystkim, którzy w ostatnim czasie byli dla jej męża ogromnym wsparciem.

Żona aktora zdecydowała się także na podziękowania dla lekarzy. Jak wyznała to właśnie dzięki ich pomocy jej maż mógł zadzwonić do niej 11 grudnia o godz. 19:54 by po raz ostatni porozmawiać z żoną.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RAFAŁ TRZASKOWSKI WYSZEDŁ DO POLAKÓW ZE SMUTNYMI INFORMACJAMI. CHOROBA POKONAŁA WAŻNĄ POSTAĆ POLSKIEJ OPOZYCJI DEMOKRATYCZNEJ. CHODZI O POSŁA

O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Z życia gwiazd: SPORE ZASKOCZENIE DLA WIELBICIELI „SPRAWY DLA REPORTERA”! ELŻBIETA JAWOROWICZ POKAZAŁA W PROGRAMIE TVP SWÓJ NIEZNANY TALENT. KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ