Krzysztof Krawczyk to z pewnością jeden z najbardziej znanych polskich artystów. Na fali popularności utrzymuje się od lat. Jego kariera jest niesamowita – słuchają go nie tylko osoby pamiętające premierę największych hitów, ale także młodzi, którzy z chęcią odtwarzają utwory Krawczyka nawet na imprezach!

Artysta ostatnio ogłosił, że widzowie będą mieli okazję do obejrzenia jego historii na antenie Telewizji Polskiej. To bardzo zaciekawiło fanów.

Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube 79wiosna
Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube 79wiosna

Film o życiu Krzysztofa Krawczyka już w święta

Portal Onet przypomina, że będzie to rarytas, którego fani doczekają się już za kilka dni – w święta Bożego Narodzenia. 25 grudnia odbędzie się premierowa emisja filmu „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” na antenie TVP1.

Główne skrzypce w całym dokumencie zagra sam Krzysztof Krawczyk, który udzielał wywiadów na potrzeby filmu. Nie zabraknie także zapisów archiwalnych oraz gościnnego udziału bliskich artysty.

Film został stworzony przez Krystiana Kuczkowskiego i Michała Bandurskiego. W dokumencie TVP znajdą się nie tylko wywiady, ale również dotąd niepublikowane archiwalne treści, mające za zadanie przybliżyć widzom życiorys wielkiego artysty.

Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube 79wiosna
Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube 79wiosna

Poza wywiadami z Krzysztofem Krawczykiem nie zabraknie również rozmów z jego żoną, Ewą, menadżerem, Andrzejem Kosmalą, autorem hitów – Wojciechem Trzcińskim, znajomym kompozytorem – Ryszardem Poznakowskim czy wreszcie z młodszymi artystami – Andrzejem Piasecznym oraz Andrzejem Smolikiem.

Na początku zakładano, że w produkcji pokazane zostanie, jak przebiega proces twórczy w przypadku nowej płyty oraz występy na żywo, jednak plany zmieniono przez koronawirusa.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TADEUSZ RYDZYK BĘDZIE PALIŁ SIĘ ZE WSTYDU? ZNANA DZIENNIKARKA PRZYPOMNIAŁA JEGO WYPOWIEDŹ NA TEMAT MARII KACZYŃSKIEJ SPRZED LAT. AŻ USZY WIĘDNĄ

O tym się mówi w Polsce: POLAKÓW CZEKAJĄ MASOWE PODWYŻKI! WZROSNĄ NIE TYLKO PODATKI, ALE MOCNO DOTKLIWE BĘDĄ WYŻSZE CENY W SKLEPACH. MOWA O WZROSTACH RZĘDU 75 PROCENT

O tym się mówi na świecie: 13 GRUDNIA BIEŻĄCEGO ROKU PRZEBUDZIŁA SIĘ ETNA. CZY TO ZNAK, BY JEDNAK ZACZĄĆ SIĘ SZYKOWAĆ NA NADEJŚCIE TRZECH DNI CIEMNOŚCI

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE DNI PIOTRA MACHALICY? NIKT NIE WIEDZIAŁ, CO DZIAŁO SIĘ ZE ZNANYM AKTOREM. BOLESNE KULISY SYTUACJI ODSŁANIA PRZYJACIÓŁKA ARTYSTY