Mężczyzna już od wielu lat był kojarzony z WOŚP, pracował dla fundacji od dawien dawna i każdy sądził, że tak właśnie pozostanie. Tymczasem okazuje się, że jedna z najważniejszych postaci w organizacji zdecydowała się na obranie innej ścieżki.

Nikt nie wyobrażał sobie, że to kiedyś nastanie – w końcu twarze fundacji były znane niemal wszystkim i każdemu wydawało się, że nic się w tym zakresie nie zmieni. Czasami jednak staje się inaczej.

Pilne oświadczenie rzecznika WOŚP

Pracował dla fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez 19 lat. W tym czasie zaskarbił sobie sympatię oraz zaufanie innych, pojawiał się w mediach, na konferencjach, uczestniczył w codziennej pracy fundacji.

WOŚP. Źródło: lelum.pl
WOŚP. Źródło: lelum.pl
WOŚP. Źródło: lelum.pl

Rzecznik WOŚP, Krzysztof Dobies, po wielu latach postanowił pójść inną drogą. Na jego Facebooku pojawiło się oświadczenie na temat jego pracy dla fundacji.

Treść tekstu, który opublikował dotychczasowy rzecznik WOŚP, jest wzruszająca. Wygląda na to, że mężczyzna dalej ma ogromny sentyment do fundacji.

„Z moich osobistych przyczyn, na mocy porozumienia stron i w nieustającym szacunku. (...) To była cudowna, magiczna, pełna fantastycznych chwil i emocji, wieloletnia i niezapomniana przygoda” – opisuje w oświadczeniu o odejściu z fundacji.

Dodał także, że dzięki temu doświadczeniu zawodowemu całkiem zmieniło się jego życie – przez minione 19 lat sporo się u niego pozmieniało.

Jurek Owsiak. Źródło: fakt.pl
Jurek Owsiak. Źródło: fakt.pl
Jurek Owsiak. Źródło: fakt.pl

„Wszystkie te lata ukształtowały mnie takim, jakim dziś jestem. Dały mi wiedzę, doświadczenia, ale także system wartości i filarów, na którym zbudowałem swój osobisty i zawodowy świat. To coś, co będzie mi towarzyszyło do końca świata i jeden dzień dłużej i za co jestem i będę Orkiestrze dozgonnie wdzięczny (...) byłem młokosem poznającym świat i jego jakże nieraz skomplikowane niuanse. Czerpałem zawsze z Waszej skarbnicy wiedzy i doświadczenia i nadal będę to robił. I zawsze pozostaję do Waszej dyspozycji” – napisał we wzruszającym wpisie.

Fani WOŚP będą niepocieszeni.

Wiwat rewolucja!!! 😊 Z dniem dzisiejszym, z moich osobistych przyczyn, na mocy porozumienia stron i w nieustającym...

Gepostet von Krzysztof Dobies am Donnerstag, 7. Mai 2020

Przypomnij sobie o… RADEK MAJDAN UMIEŚCIŁ W SIECI PRYWATNE ZDJĘCIE ŻONY. GOSIUNIA NIE BYŁA ZADOWOLONA

Jak informował portal Życie: DECYZJA, KTÓRA ODMIENI RZECZYWISTOŚĆ POLAKÓW. ŁUKASZ SZUMOWSKI OGŁOSIŁ PRZEŁOM

Portal Życie pisał również o… NATALIA KUKULSKA POCHWALIŁA SIĘ ZDJĘCIAMI NAJSTARSZEJ CÓRKI. CZY ANIA JEST PODOBNA DO MAMY