Ukraiński serial „Zniewolona” przebojem wdarł się na polski rynek i zdobył miliony widzów. Kostiumowa produkcja zawładnęła sercami Polaków, a aktorzy wcielający się w serialowych bohaterów zdobyli ogromną popularność.

„Zniewolona” to opowieść o losach głównej bohaterki, Katieriny Wierbickaji. Dziewczyna jest mądra i zdolna, przejawia wiele talentów, ale jej życie jest nieszczęśliwe. Jest ona bowiem własnością najbogatszego ziemianina w Nieżynie, czyli Piotra Czerwińskiego.

Serial bił rekordy oglądalności w Polsce. Drugi sezon „Zniewolonej” mogliśmy oglądać jako pierwsi na świecie. Ze względu na pandemię koronawirusa nie rozpoczęto zdjęć do kolejnych sezonów zgodnie z planem, jednak wiadomo już, że będą one zrealizowane.

Katerina Kovalchyk. Źródło: Instagram
Katerina Kovalchyk. Źródło: Instagram

Co dalej z serialem „Zniewolona”?

Jak podaje Super Express, choć zdjęcia do kolejnych sezonów jeszcze się nie rozpoczęły, to jednak pewne jest, że powstaną kolejne serie. Ekipa cały czas pracuje nad scenariuszem oraz obsadą.

Jak na razie nieznane są wieści o dokładnej dacie emisji serialu w telewizji, wiadomo jednak, że nastąpi ona w 2021 roku. Fani już mocno się niecierpliwią, jednak może ich pocieszyć jedna wieść – Żadan przeżył.

2 sezon serialu skończył się sytuacją, po której fani spekulowali, co będzie dalej z tą postacią. Wszystko dlatego, że Żadan, wybranek Katii, został dźgnięty nożem przez tajemniczą postać jeźdźca w kapturze, który pojawił się na ślubie bohaterów „Zniewolonej”.

„Zniewolona”. Źródło: onet.pl
„Zniewolona”. Źródło: onet.pl

Wielu fanów podejrzewało, że postać może przeżyć. I mieli rację!

- Nikt nie mówił, że Żadan zginął. Być może został jedynie ciężko ranny – skomentowała scenarzystka, Talia Pristajecka.

Czekacie już na kolejne odcinki serialu?

Przypomnij sobie o… ŁUKASZ SZUMOWSKI POINFORMOWAŁ, JAK MOŻE WYGLĄDAĆ DRUGA POŁOWA ROKU. NIE TAKIEJ ODPOWIEDZI SPODZIEWALI SIĘ POLACY

Jak informował portal Życie: POLACY MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA GWAŁTOWNE ZMIANY POGODY. NADCHODZĄCY TYDZIEŃ BĘDZIE TRUDNY, POJAWIĄ SIĘ OSTRE BURZE

Portal Życie pisał również o… NIESAMOWITA SYTUACJA W ŻYCIU IRENY KAREL. GWIAZDA TVP SPRZED LAT ODNIOSŁA WIELKI SUKCES, UDAŁO SIĘ JEJ DOKONAĆ NIEMOŻLIWEGO