Anna Jantar, a właściwie Anna Jantar-Kukulska była jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej lat 70 XX wieku. W jej hitach zasłuchiwały się tysiące Polaków. Najpopularniejszymi z nich są m.in. "Nic nie może przecież wiecznie trwać", czy "Tyle słońca w całym mieście". Niestety, piosenkarka zginęła w katastrofie lotniczej 14 marca 1980 roku.

Kobieta zginęła w katastrofie samolotu, który leciał z Nowego Jorku do Warszawy i rozbił się w okolicach twierdzy Okęcia. Wówczas zginęło 77 osób.

Natalia Kukulska wspomina mamę

Mająca wówczas 30 lat piosenkarka, osierociła swoją córeczkę. Natalia Kukulska zdecydowała się „pójść w ślady matki” i tak jak ona zrobiła karierę muzyczną. Dziś, 40 lat po śmierci matki, artystka pragnie upamiętnić matkę pokazując w mediach jej ulubioną fotografię.

Już niedługo będziemy zapalać lampkę pamięci o mojej mamie w 40. rocznicę śmierci. Szykuje się kilka wydarzeń, o których wkrótce poinformuję. Dziś miało miejsce pewne nagranie telewizyjne... byli zaproszeni goście... a scenografię zdobiło jedno z moich ulubionych zdjęć w wielkim formacie... Zgadniecie, jaki to program? – napisała córka Anny Jantar.

Artystka pojawi się w jednym z programów

Jak się okazuje Natalia Kukulska była gościem znanego programu emitowanego w TVP Kultura - Kultura "Niedziela z...". Program poświęcony będzie pamięci Anny Jantar, której rocznica śmierci odbędzie się już niebawem – 14 marca.

Fani artystki nie mogą doczekać się odcinka z udziałem Kukulskiej.

Tak często myślę o pani mamie. Ja ją wiele razy widziałam, byłam na jej koncertach mam, autografy, mam płyty podpisane i dużo wspaniałych wspomnień - napisała fanka

Przypomnij sobie o… ABONAMENT RTV. KONTROLE BĘDĄ NA PORZĄDKU DZIENNYM, A ZA BRAK OPŁAT GROŻĄ SUROWE KARY

Jak informował portal Życie: POLSKA. 20 DZIECI I 6 DOROSŁYCH POD NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM. WSZYSCY WRÓCILI Z WYCIECZKI Z WŁOCH