Hitowa komedia Kogel Mogel zyskała potężne grono fanów. Po ponad 20 latach doczekała się kontynuacji. Mimo różnych recenzji, Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 okazał się hitem 2019 roku. Wielu Polaków nie odpuściło sobie wizyty w kinie, gdy na ekrany zawitała długo wyczekiwana trzecia część.

Nowe przygody Kasi Solskiej i rodziny Wolańskich obejrzało ponad 3 miliony widzów. Produkcja zarobiła ponad 50 milionów złotych i znalazła się w czołówce najchętniej oglądanych polskich filmów 2019 roku. Nic dziwnego, że szybko pojawiły się spekulacje na temat kolejnej części. Czy można więc przypuszczać, że niebawem powstanie następna, czwarta komedia z serii? W jednym z wywiadów zdradza Ewa Kasprzyk. Przyznała, że na razie prace nad nowym Koglem Moglem stoją pod znakiem zapytania:

-Sama namawiałam Ilonę Łepkowską do tego, żeby pisała i żeby to zostało sfilmowane. Wierzyłam, że ten temat jest ciągle żywy, z racji tego, że były takie głosy od fanów i ludzi, którzy tym żyli. Więc moja przepowiednia się sprawdziła. Nie wiem, czy będzie czwarta część.

Łepkowska dodaje:

"Plany są, pewnie, że są. Ale realizacja łatwa nie jest..."

Mimo, że scenariusz nie jest jeszcze gotowy wiadomo, że w filmie nie zabraknie zarówno nowych aktorów jak i barwnej bohaterki, w której postać wciela się właśnie Ewa Kasprzyk:

"Nie mogłabym zostawić Woleńskiej tak samopas. Myślę, że znajdzie się dla mnie miejsce, jeżeli by coś takiego powstało. Taki sukces, to trzeba go pomnażać".

Trzymamy kciuki i życzymy pomnażania sukcesu.

Warto sobie przypomnieć: NAJSTARSZE POLSKIE GWIAZDY SĄ PO 90-TCE, A NADAL ZACHWYCAJĄ NAS ROLAMI

Portal "Życie" pisał: CZY ZNASZ NAJSTARSZEGO ŻYJĄCEGO POLSKIEGO AKTORA. 7 STYCZNIA SKOŃCZYŁ 100 LAT

Portal "Życie" pisał również o: DWA MILIONY POLAKÓW NIE MUSI PŁACIĆ PODATKÓW. CO TRZEBA ZROBIĆ BY Z TEGO SKORZYSTAĆ