Już dziś, 2 listopada, na sklepowych półkach jednej z największej sieci dyskontów spożywczych pojawi się prawdziwy hit. Produkt z krajowej firmy Chocież może rozejść się jak świeże bułeczki.

Do Lidla trafi porcelanowa zastawa Maria Teresa, która od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Firma Chocież zajmuje się produkcją porcelany od 1852 roku. Już teraz będziesz mógł mieć w domu zastawę stołową z 160-letnią tradycją. Co więcej, będziesz mógł ja nabyć w całkiem okazyjnej cenie.

– Najtańszy zestaw kawowy Maria Teresa (biały) dostaniemy już za 69 zł! Zestaw kawowy Maria Teresa z Linii Złotej kosztować będzie 99 złotych, zaś zestaw obiadowy Maria Teresa 169 złotych – informował portal Superbiz.se.pl.

W sieci supermarketów pojawi się kilka zestawów do wyboru, między innymi te z Klasycznej Białej, Platynowej, a także Złotej Linii. To nie lada gratka, ponieważ wszystkie elementy malowane są ręcznie, a linia Maria Teresa ozdabiana jest 24-karatowym złotem i najwyższej jakości platyną.

Produkty słynnej marki będą dostępne w Lidlu od 2 listopada, jednak oferta jest ograniczona, więc może szybko zniknąć ze sklepowych półek.

Zobacz, o czym ciekawym pisaliśmy w tym tygodniu: 93-LETNI KIEROWCA NIE ZACHOWAŁ OSTROŻNOŚCI. DO ZDARZENIA DOSZŁO NA PASACH

Warto o tym wiedzieć wybierając szampon: JAK ODPOWIEDNIO WYBRAĆ SZAMPON DO WŁOSÓW? TO NIE TAKIE PROSTE!

Izabela Ziel