Książęca para Kate i William mają za sobą kolejne royal tour. Para odbyła podróż do Pakistanu. Ze względów bezpieczeństwa dokładny plan ich wizyty nie był wcześniej znany. Nie wzięli ze sobą nawet dzieci.

Profil społecznościowy książęcej pary leży w rękach specjalistów. Ostatnio, wyjątkowo, wpis w sieci zamieściła sama Kate Middelton! Księżna w swoim poście nawiązała do pobytu w Pakistanie, a ściślej do wizyty w jednym z tamtejszych domów dziecka, we wpisie możemy przeczytać, o tym jak wielkie znaczenie dla dzieci, ma to, jaka atmosfera panuje w ich społeczności:

Społeczność w tej wiosce zbudowana jest wokół rodziny – najlepszej, jaką można sobie wyobrazić, gdzie wszyscy razem otaczają dzieci miłością i opieką. Dzieci, które przeżyły traumatyczne sytuacje, spotykają się tutaj z dobrocią, są w stanie zbudować relacje, których tak bardzo potrzebują, żeby wzrastać. Catherine

Skąd wiemy, że wpis zamieściła sama Kate? Po podpisie. Posty umieszczane przez osoby do tego powołane zakończone były podpisem ,,Kensington Palace”. Księżnej Cambridge dziękujemy za wzruszający wpis i czekamy na więcej autorskich postów.

https://www.instagram.com/accounts/login/

Zobacz także: NAJWAŻNIEJSZE ŚLUBNE ZDJĘCIE. KSIĄŻĘ HARRY WRACA DO WSPOMNIEŃ

Sprawdź: BREXIT NIE TAKI PEWNY? BRYTYJCZYCY MOGĄ GO ZABLOKOWAĆ!

Źródło: ,,jastrząbpost.pl”