Це переважно діти з 70 українських та польських дитбудинків.

Стадіон Hutnik Warszawa знаходиться у варшавському районі Бєляни. Саме там відбудеться гра за участі дітей-сиріт із 70 дитячих будинків.

Ця зустріч буде знаменною не лише за кількістю учасників, а й тим, що участь в ній візьмуть футболісти з України, для яких цей турнір стане першим в Польщі.

«Коли під час VII чемпіонату світу серед вихованців дитячих будинків у 2019 році футболісти з України здобули титул Чемпіона світу, ми не очікували, що через три роки ми будемо боятися за їхнє життя. Коли почалася війна, наша перша думка була: "А що з нашими гравцями? Вони живі? З ними все гаразд?". Коли ми їм зателефонували, то почули, що вони ховаються від бомб у метро, ​​а деякі з них воюють за свою Батьківщину. Це було жахливо, це не вкладалося у голові. Тож коли ми дізналися, що багато дітей із українських дитячих будинків знайшли притулок у Польщі, ми зрозуміли, що повинні щось для них зробити. Тому разом із фондом "Щасливі діти", який прийняв багато сотень дітей з дитячих будинків України у Польщі, ми організовуємо Чемпіонат України з футболу для дітей з дитячих будинків, який буде відбуватися разом із XIII чемпіонатом Польщі для дітей з дитячих будинків», – говорить голова асоціації «Надія на мундіал» Сильвестер Тшесьнєвський.

Також відбудеться футбольний матч за участі колишніх польських футболістів, які пліч-о-пліч гратимуть з юними гравцями з дитячих будинків.

Серед зірок польського футболу виступлять: Даріуш Дзєкановський, Томаш Клос, Яцек Кшинувка та Радослав Майдан.

Вхід буде вільний з 15:30.

Для вболівальників буде влаштовано сімейний пікнік, фудтраки.