Mark Imhof pracował jako biznesman, ale postanowił całkowicie odmienić swoje życie. Mężczyzna nauczył się strzyżenia psów i teraz odwiedza schroniska w Nowym Jorku, gdzie za darmo dba o wygląd psiaków. Odmienił dzięki temu życie wielu czworonogów.

Mężczyznę do zmiany swojego życia zainspirowała jego dziewczyna. Zasugerowała mu, aby nie wracał do pracy w korporacji, tylko poświęcił się temu, co kocha. Imhof postanowił pomagać bezdomnym zwierzakom.

Najpierw razem ze swoją dziewczyną adoptowali dwa pit bulle. Następnie mężczyzna zaczął odwiedzać schroniska w Nowym Jorku. Imhof kąpie i strzyże zwierzaki, dając im nowy wygląd.

Dzięki jego zabiegom psy przechodzą całkowite metamorfozy, dzięki czemu szybciej znajdują nowych właścicieli. Mark odmienił los wielu czworonogów.

– Każdego dnia wracam do domu szczęśliwy, czuje się związany z tymi zwierzętami, to niesamowite uczucie – powiedział Imhof.

Trzeba obejrzeć zdjęcia dokumentującego jego pracę. Naprawdę chwytają za serce. Warto wziąć przykład z mężczyzny i też zacząć robić coś dobrego dla bezdomnych zwierząt.

Niestety nie wszyscy tak bardzo kochają zwierzęta, jak Mark Imhof. Właściciele chińskiej kawiarni postanowili zrobić ze swoich psów atrakcję i przefarbowali je, aby udawały pandy: CO TAM SIĘ STAŁO… PRZEFARBOWALI PSY I MÓWILI LUDZIOM, ŻE TO PANDY! [WIDEO]

Wiesz już o nowej nagrodzenie Tadeusza Rydzyka? KONTROWERSYJNA NAGRODA OD TADEUSZ RYDZYKA. KOGO I ZA CO WYRÓŻNIŁ DUCHOWNY?

Joanna Tec