Przepowiednie te głównie dotyczą całkowitej przemiany oblicza Ziemi i świata jaki znany. Zapowiedziano gwałtowny skok w rozwoju technologicznym i nagłe duchowe przebudzenie się wielu ludzi.

To są jednak wizje ludzi mających mniejsze lub większe zdolności jasnowidzenia, lub osób miewających różne przekazy.

Anielskie przekazy interpretowane są na różne sposoby, ponieważ kontaktują się one z nami, używając różnych sposobów.

Na co uważać w 2024 roku?

Są to przekazy senne, symboliczne, jak piórko spotkane gdzieś po drodze, różnego rodzaju synchroniczności, jak powtarzające się cyfry i liczby, oraz komunikacja za pośrednictwem różnego typu kart anielskich.

Jedne przekazy interpretuje się według własnych odczuć i na podstawie doświadczenia duchowego, inne anielskie przekazy i przepowiednie są dosłownie spisane na różnych narzędziach do komunikacji.

Rok 2024 będzie rokiem przestępnym i przyniesie wielkie zmiany, które wpłyną na twoją energię, emocje, dobrobyt, zdrowie i motywację w pracy. Ten rok będzie pełen z góry zaplanowanych wydarzeń, będzie jak tor przeszkód.

Jak podaje Kobieta.pl, Twoje anioły naprawdę chcą cię zabrać do obfitości i przyjaciół. I tak twoje anioły mają to na myśli. Ale oprócz tego, finanse nie są jedyną rzeczą w życiu. Jest jeszcze sposób, w jaki czujesz się w swoim ciele.

Chodzi o relacje z partnerem, przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. Jest po prostu mnóstwo czasu, do którego możesz się dostroić we własnym życiu. Istnieje obfitość zdrowia. Istnieje obfitość wszystkich tych różnych aspektów i obszarów twojego życia.

- Choć wspomnienia mogą prowadzić do serca drgnień, tego lata rzucą na ciebie cień — brzmią słowa przepowiedni.

Dlatego ważny przekaz Anielski na 2024 rok dotyczy wracania myślami w przeszłość i rozpamiętywania tego, co spotkało nas po drodze. Anioły chcą, byśmy nie zatruwali się rozmyślaniami o krzywdach, błędach — wszystkim, co nas boli.

Zerknij: Z życia wzięte. "Mama wszystkie pieniądze, które jej zostawiłam dla dziecka, wydała na nowe rzeczy dla siebie": Wcale nie czuła się winna

O tym się mówi: Lipińska miażdży statystów w DDTVN. "Ja mam coś takiego, że wstydzę się za ludzi, co nie?"