Od dawna czułam się samotna. Mój mąż odszedł ode mnie 20 lat temu, a dzieci dorosły i wyprowadziły się z domu. Pracowałam, wypełniając czas obowiązkami, ale pustka w sercu pozostała. Pewnego dnia, podczas spaceru po parku, natknęłam się na niego. Andrzej.

Mężczyzna w moim wieku, z łagodnym uśmiechem i ciepłymi oczami. Od razu poczułam z nim jakąś więź. Zaczęliśmy się spotykać, rozmawiać, dzielić się swoimi historiami. Odkryłam w nim nie tylko przyjaciela, ale też kompana do wędrówek po górach, do tańca i do śmiechu. Zakochałam się.


Moja rodzina zareagowała z niedowierzaniem. "W twoim wieku? To niemożliwe!" - krzyczała moja córka. "Znajdziesz tylko oszusta, który chce wykorzystać twoją naiwność" - ostrzegał syn. Nie chcieli zrozumieć, że to prawdziwe uczucie, które odmieniło moje życie. Andrzej dał mi radość i nadzieję, których tak mi brakowało. Był dla mnie czuły, troskliwy i kochający.


Stanęłam przed dylematem. Czy zrezygnować z miłości dla świętego spokoju rodziny? Czy zaryzykować ich dezaprobatę i walczyć o swoje szczęście? Wybrałam to drugie. Byłam gotowa bronić swoich uczuć, nawet jeśli oznaczałoby to zerwanie kontaktów z najbliższymi.


Czas pokazał, że moja decyzja była słuszna. Nasza miłość rozkwitała. Andrzej stał się moim najlepszym przyjacielem, powiernikiem i partnerem. Razem podróżowaliśmy, odkrywaliśmy nowe pasje i cieszyliśmy się każdym dniem.


Z czasem rodzina zaczęła akceptować Andrzeja. Zobaczyli, jak bardzo mnie uszczęśliwia, jak troszczy się o mnie i jak odmienił moje życie. Nadal nie do końca rozumieli, jak można zakochać się w moim wieku, ale zaakceptowali mój wybór.


Dziś, po pięciu latach od naszego pierwszego spotkania, nadal jesteśmy razem. Szczęśliwi, zakochani i pełni planów na przyszłość. Udowodniliśmy, że miłość nie zna granic wieku i że na prawdziwe uczucie nigdy nie jest za późno. A ja, pomimo początkowych trudności, odnalazłam prawdziwe szczęście u boku Andrzeja.


Jak informował portal "Życie News": Z życia wzięte. "Zdecydowałem się wynająć mieszkanie": Kied po pewnym czasie do niego weszłam, byłam oszołomiona

Przypomnij sobie: Z życia wzięte. "Teściowa wyrzuciła moje rzeczy przez okno": Dobrze, że mój mąż wrócił wcześniej