W ostatnim okresie w życiu Danuty i Zenona Martyniuków nastąpiły znaczące zmiany. Małżonka słynnego artysty disco polo postanowiła w końcu ujawnić prawdę o ich małżeństwie. Ostatnie fotografie pozostawiły niewielkie pole do wyobraźni. Fani wokalisty i jego ukochanej niezwłocznie wyrazili swoje gratulacje i wsparcie.

Danuta i Zenon Martyniuk są małżeństwem od przeszło trzech dekad. Chociaż mają tylko jednego syna, to Daniel często sprawia im kłopoty, szczególnie w kontekście problemów prawnych, które ostatnio stały się tematem szeroko omawianym.

W wywiadach, piosenkarz wyraził smutek z powodu braku energii. Ostatecznie zdecydował się nie ingerować w sprawy swojego syna i skupił się na swojej karierze oraz na opiece nad ukochaną wnuczką, która znalazła się w trudnej sytuacji rodzinnej po rozwodzie Daniela z Eweliną. Teraz Daniel planuje zawarcie nowego małżeństwa.

Tymczasem, rodzice Martyniuków wprowadzili poważne zmiany w swojej diecie, czym chwalą się w mediach od pewnego czasu. Danuta podjęła tę inicjatywę, a jej efekty są już widoczne.

Danuta Martyniuk przeszła spektakularną przemianę, choć wymagała ona znacznego wysiłku. W wywiadzie dla “Faktu” przyznała, że najtrudniejsze było porzucenie słodyczy, białego pieczywa i nadmiernej ilości masła w jej diecie. Po schudnięciu postanowiła również zadbać o wygląd swojej twarzy, zdając sobie sprawę, że skóra może wymagać specjalnej uwagi po utracie wagi.

Dodatkowo, Martyniukowa zainteresowała się medycyną estetyczną. Poprawiła sobie nos i planuje teraz zabieg liftingu twarzy. Zenon Martyniuk także podjął decyzję o zmianie diety i efekty swoich starań zaprezentował podczas koncertu w programie TVP “Roztańczony Narodowy”.


To też może cię zainteresować:
Te osiem znaków wskazuje, że nasi bliscy, którzy odeszli, nadal są przy nas. Co powinno zwrócić naszą uwagę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Zobaczyłam stojącą na ulicy staruszkę. To, co wydarzyło się chwilę później, poruszyło mną

O tym się mówi:Sieć obiegły najnowsze zdjęcia syna Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curuś. Fani nie mają wątpliwości, do kogo podobny jest nastolatek