Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Agata Kornhauser-Duda wzięła udział w uroczystym rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Była to kolejna okazja do przyjrzenia się nowej fryzurze pierwszej damy. Obserwatorzy skoncentrowali się jednak nie tylko na uczesaniu żony prezydenta. Sporo emocji wzbudziła również kreacja wybrana przez prezydentową.

Nowa fryzura Agaty Kornhauser-Dudy

Agata Kornhauser-Duda w ostatni poniedziałek wzięła udział w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach. Zdjęcia z wydarzenia pojawiły się na instagramowym profilu pierwszej damy.

Po raz kolejny mieliśmy okazję oglądać nową fryzurę Agaty Kornhauser-Dudy, która z miejsca podbiła serca wielu stylistów.

"Ta nowa dłuższa fryzura bardzo odmładza i odświeża wizerunek. Doskonale pasuje do kształtu twarzy pierwszej damy. Rysy twarzy nabrały miękkości i delikatności" - stwierdziła Ewa Rubasińska-Ianiro w rozmowie z "Faktem".

Taki strój wybrała pierwsza dama

Agata Kornhauser-Duda zdecydowała się na odważną zmianę fryzury, w kwestii swoich modowych wyborów, została wierna eleganckiej, ale i zachowawczej klasyce. Postawiała na suknię midi z zabudowanym dekoltem i lekko rozkloszowanym dołem.

O ile sama sukienka nie wzbudziła w stylistach większego zachwytu, o tyle jej kolor wywołała większy entuzjazm. Błękit "baby blue" optycznie rozjaśnił twarz pierwszej damy i sprawił, że wyglądała na gładszą. Jak podkreślają specjaliści, pastele zawsze będą idealnym wyborem dla dojrzałych kobiet.

A wam, jak podoba się nowa fryzura Agaty Kornhauser-Dudy? Podzielacie zachwyt stylistów?

To też może cię zainteresować: Powrót obowiązkowej służby wojskowej przesądzony. Jeden z generałów nie ma co do tego wątpliwości. Nie wszystkich ucieszy ta wiadomość

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Starsza córka Pawła Golca idzie w ślady taty. Czy już niebawem zawojuje polską scenę muzyczną

O tym się mówi: Anna Mucha żegna się ze znaną produkcją. Nie tylko ona straciła pracę. Producenci zabrali głos w sprawie zwolnień