Jak podaje portal "Pomponik", starsza z córek Pawła i Katarzyny Golców postanowiła pójść w ślady ojca i planuje podbić polską scenę muzyczną. Poznajcie Maję!

Maja idzie w ślady sławnego taty

Paweł i Łukasz Golcowie na dobre zadomowili się na polskiej scenie muzycznej. Kolejne pokolenia znają i nucą największe hity Golec u'Orkiestry. Miłość do muzyki i talent odziedziczyły dzieci braci bliźniaków. Wiele wskazuje na to, że już niebawem kolejne pokolenie Golców będzie miało okazję podbić serca słuchaczy.

Poważne muzyczne plany ma starsza córka Pawła i Katarzyny Golec, Maja. Po raz pierwszy mieliśmy ją okazję zobaczyć na gali Fryderyków w 2018 roku. Już wtedy młoda Golcówna mogła liczyć na spore zainteresowanie ze strony mediów.

Owo zainteresowanie trwa do dziś, zwłaszcza w kontekście jej działalności muzycznej. 20-latka choć nagrywa głównie covery znanych utworów, ma na swoim koncie dwie własne produkcje. Mowa o utworach "Ty wiesz" i "Na szczyt".

@majjcia_

backstage teledysku do piosenki „Ty Wiesz” ❤️ #tywiesz #dlaciebie #singing #dc #viral

♬ Ty wiesz - Maja Golec

Maja Golec zachwyca

Wokalne popisy Mai można obserwować w mediach społecznościowych. Aspirująca wokalistka zamieszcza nagrania zarówno na Instagramie, jak i na TikToku. Znajdziemy tu covery nie tylko polskich, ale i zagranicznych hitów, reprezentujących różne gatunki muzyczne.

Maja pochwaliła się między innymi własną interpretacją "Valeri" Amy Winehouse, "Toxic" Britney Spears, "Po prostu bądź" Maanamu, czy piosenki "Watermelon suger" Harry'ego Stylesa.

"Piękna, młoda, utalentowana" - to tylko jeden z licznych głosów zachwytu, jakie znajdziemy pod nagraiami zamieszczanymi przez Maję Golec.

Myślicie, że Maja ma szansę powtórzyć sukces swojego taty?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące wieści na temat Marioli z "Sanatorium miłości" obiegła media. Kuracjuszka walczyła o powrót do zdrowia, a teraz taka decyzja

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jedna z celebrytek ujawnia prawdę na temat Marcina Hakiela. Nie jest tak, jak wiele osób do tej pory sądziło

O tym się mówi: Powrót obowiązkowej służby wojskowej przesądzony. Jeden z generałów nie ma co do tego wątpliwości. Nie wszystkich ucieszy ta wiadomość