Jak przypomina portal "Pudelek", w styczniu bieżącego roku Dominika Gwit po raz pierwszy została mamą. Aktorka wspólnie z mężem zdecydowali, że nie będą pokazywali twarzy swojej pociechy, ani nie podadzą do publicznej wiadomości imienia, jakie wybrali dla synka. Ostatnio jednak Gwit postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zdradziła, że jej maleństwo zostało ochrzczone.

Dominika Gwit mówi o chrzcie synka

Dominika Gwit od narodzin dziecka konsekwentnie nie pokazuje twarzy swojego synka i nie zdradza, jakie imię wybrała dla chłopca wspólnie z mężem. Choć aktorka chroni prywatność, ostatnio zdecydowała się podzielić z fanami radosną nowiną dotyczącą chrztu jej pierworodnego.

Maluszek przyjął sakrament w niedzielę 7 maja. Wszyscy, którzy liczyli na to, że aktorka przy okazji tej informacji zdradzi, jakie imię nosi chłopiec, mogą się czuć zawiedzeni - to nadal pozostaje tajemnicą.

Relacja Dominiki Gwit/Instagram @dominikagwit
Relacja Dominiki Gwit/Instagram @dominikagwit
Relacja Dominiki Gwit/Instagram @dominikagwit

Aktorka zdradziła coś jeszcze

Nie jest za to tajemnicą to, gdzie najbliższe dni spędzi rodzina Danuszewskich. Dominika dbając o to, żeby dziadkowie mieli okazję nacieszyć się wnukiem, wybrała się z maluszkiem na Pomorze.

"A dziś jedziemy do dziadków nad morze! Korzystamy z majowej pogody, bo za dwa tygodnie zaczynamy próby i kolejny wyjazd do dziadków dopiero w lipcu" - zdradziła Dominika Gwit w relacji zamieszczonej na Instagramie.

Relacja Dominiki Gwit/Instagram @dominikagwit
Relacja Dominiki Gwit/Instagram @dominikagwit
Relacja Dominiki Gwit/Instagram @dominikagwit

Dodała, że sprawy nie ułatwia fakt, że dziadkowie mieszkają w dwóch różnych częściach kraju. Jednocześnie optymistycznie stwierdziła, że "jakoś dają radę", przepakowując torby i ruszając w drogę.

Myślicie, że kiedyś Dominika Gwit zdecyduje się ujawnić imię swojego synka?

To też może cię zainteresować: Dariusz z "Sanatorium miłości" opowiedział o planach na przyszłość. Była w nich mowa nie tylko o żonie, ale i o córce

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maseczka przygotowana z tego owocu pozwoli uporać się z problemem suchych pięt. Po ten patent sięga coraz więcej osób

O tym się mówi: Kontrowersyjny duchowny znów o sobie przypomniał. Kapłan nie miał wątpliwości, te osoby ściągają na siebie "klątwę Boga"