Ola Kwaśniewska opowiedziała o tym, czym się będzie teraz zajmować. Fani gwiazdy są mega zadowoleni!

Ola Kwaśniewska zdobyła sympatię widzów dzięki swojej współpracy z telewizją TVN. Kobieta świetnie sprawdziła się w roli współprowadzącej „Miasta kobiet” w TVN Style. Mimo tego, że show nie ma już na ten moment w ramówce stacji, Aleksandra Kwaśniewska nie została na bruku. Córka pary prezydenckiej postanowiła zająć się czymś innym. Swoim fanom zdradziła, czym teraz zacznie się zajmować.

Kwaśniewska postanowiła szczerze wyznać, co teraz będzie robiła po tym, jak odeszła z telewizji. Aktualnie córka pary prezydenckiej ma chwile przerwy od TV. O wszystkim zdecydowała się opowiedzieć w swoich mediach społecznościowych. Gwiazda jest bowiem bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się wszystkimi informacjami na swój temat.

Nowy dyrektor TVN podjął już decyzje, jak się okazuje na ten moment nie jest zainteresowany kontynuowaniem żadnych talk showów, w czym znalazło się także „Miasta kobiet”. Na szczęście nie zamierza kończyć współpracy z Aleksandra Kwaśniewską. Ola nie ubolewa z tej sytuacji. Jak sama przyznaje chętnie przyda jej się urlop!

- Już wkrótce usłyszycie kolejne piosenki z moimi tekstami, a z szuflad powyciągałam rzeczy do dokończenia, czekające na taki moment, jak ten właśnie – napisała na Instagramie.

Jak myślcie, czym teraz zaskoczy nas córka pary prezydenckiej? Czekamy z niecierpliwością!