Jak przypomina portal "Interia", Piotr Żyła w zeszłą sobotę wywalczył tytuł Mistrza Świata na skoczni normalnej. Jego sukces okazał się tym większy, że skoczek sięgnął po mistrzowski tytuł drugi raz z rzędu. Okazuje się, że rodzina Żyłów ma więcej powodów do zadowolenia. Była żona skoczka pochwaliła się medalem, jaki udało się wywalczyć ich wspólnej córce.

To już zawsze będzie ich łączyć

Piotr i Justyna Żyła byli małżeństwem przez kilkanaście lat. Para doczekała się dwójki dzieci: 16-letniego dziś syna oraz 11-letniej córki. Związek pary zakończył się medialnym praniem brudów, ale wygląda na to, że dla dobra dzieci byli małżonkowie postanowili się dogadać i od dawna nie byliśmy świadkami wymiany ciosów.

Żyłowie mają powody do dumy i nie chodzi wcale o osiągnięcia Piotra. Córka skoczka także może pochwalić się sporym sukcesem. Karolina Żyła wzięła udział w szkolnych igrzysk zimowych w narciarstwie, na których udało jej się wywalczyć srebrny krążek. 11-latka mogła liczyć na doping ze strony mamy.

W mediach społecznościowych Justyny Żyły pojawiło się zdjęcie, na którym Karolina z dumą prezentuje swój medal. Jej mama, którą także można zobaczyć na fotografii, opatrzyła wpis hasztagami: "dumna mama", "szusowanie" i "drugie miejsce". Pod postem pojawiła się lawina gratulacji, do których przyłączamy się i my.

Skoczkowie dziś powalczą o medale

W piątek Piotr Żyła i pozostali polscy kadrowicze staną przed szansą na zdobycie medalu w Mistrzostwach Świata. Kwalifikacje do konkursu dają kibicom skoków nadzieję, że i dziś któryś z naszych reprezentantów powalczy o medale.

Choć czwartkowe kwalifikacje wygrał Słoweniec Timi Zajc, to już kolejne dwa miejsca na podium należały do Polaków. Drugie miejsce zajął Dawid Kubacki, a trzecie Kamil Stoch. Piotr Żyła zajął w klasyfikacjach 16. lokatę, a Aleksander Zniszczoł 31.

Jak myślicie, kto sięgnie dziś po złoto?

To też może cię zainteresować: Mężczyzna płaci alimenty na synów, którymi sam się opiekuje. Decyzja sądu nie mieści się w głowie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dnaich: Z życia wzięte. Wyszłam do parku, by cieszyć się pogodą i zostałam obgadana. „Po co te stare kobiety robią manicure? Myślą, że coś je odmłodzi?"

O tym się mówi: Nie wszyscy seniorzy dostali zwaloryzowane świadczenie. Jaki jest powód takiej sytuacji