Dorota Wellman jest jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Entuzjastyczna pani redaktor jest uwielbiana przez widzów.

Dorota Wellman w szczerym wyznaniu dotyczący jej relacji z mężem.

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej lubianych twarzy TVN. Dzięki sympatii widzów dziennikarka nie może narzekać na nudę. Ostatnio zadebiutowała w pewnym teleturnieju.
Dziennikarka należy do tych osób, dla których tematy tabu nie istnieją. Ostatnio zdecydowała się na szczere wyznanie związane z jej mężem. Dziennikarka postanowiła publicznie opowiedzieć o tym, jak wygląda jej życie małżeńskie. Nie zabrakło tam dość pikantnych i bardzo intymnych wyznań. Co takiego zdecydowała się powiedzieć?
Dorota Wellman nie należy do dziennikarek, które są aktywne w mediach społecznościowych. Ze względu na to, że nie prowadzi ona swoich socjali, niewielu fanów dziennikarki zdaje sobie sprawę z tego, co tak naprawdę dzieje się w jej życiu prywatnym.
Kobieta niezwykle rzadko wypowiada się także na temat swoje związku małżeńskiego. Jak wiadomo ukochany dziennikarki jest fotografem. Nieco więcej na temat swojego małżeństwa opowiedziała w programie "Demakijaż".

Dorota Wellman poznała Krzysztofa Wellmana prawie trzydzieści lat temu na planie filmu “Schodami w górę, schodami w dół”. Początkowo połączyła ich reakcja koleżeńska. Uczucie zrodziło się dopiero później.

- Fajnie nam się gadało.Te inne były od kochania i od seksu, a ja byłam od gadania. - wyznała w "Demakijażu".