Daniel Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych synów polskiej sceny disco polo. Potomek króla disco jest postacią niezwykle kontrowersyjna. Jego życie prywatne budzi wielkie zainteresowanie. Daniel ma bardzo bujne życie miłosne i prywatne. Nie są mu obce konflikty, szczególnie te z organami prawa. Teraz coraz głośniej mówi się o jego kolejnym już ślubie...

Nie milkną plotki o ślubie Martyniuka!

Daniel Martyniuk jakiś czas temu stanął na ślubnym kobiercu z Eweliną, z która to te doczekał się uroczej córeczki. Małżeństwo jednak nie przetrwało. Mówiło się, że Daniel w dalszym ciągu spotyka się z urocza prawniczka, jego była dziewczyna. Po czasie okazuje się, że to właśnie Faustyna jest prawdziwą miłością Daniela.

Od pewnego czasu coraz głośniej robi się wokół ślubu Daniela Martyniuka z jego ukochaną-Faustyną. Sami zainteresowani nie ukrywają, że impreza będzie niezwykle szumna. Faustyna nie trzyma wydarzenia w tajemnicy. Sama ostatnio przyznała, że powoli wraz z ukochanym zaczynają przygotowania do ślubu.

Głos w sprawie swojego ślubu zabrał już nawet sam Daniel. Co takiego powiedział syn Zenona?

"Ja wciąż nie chcę wypowiadać się w tym temacie". Daniel Martyniuk

Daniel i Faustyna zaręczyli się w sierpniu zeszłego roku. Od tamtej pory w mediach aż szumiało na temat zbliżającego się ślubu zakochanych. Sami zainteresowani zdecydowali się zabrać głos w sprawie.

Zakochani nie ukrywają, że mają już wspólne plany dotyczące tego, jak ma wyglądać ten wyśniony dla nich dzień. Chcą jednak zatrzymać przebieg ceremonii w sekrecie.