Kiedy mój mąż spał, postanowiłam szybko sprawdzić jego telefon. Na jego liście kontaktów znalazłam trzy numery wymienione jako „Najczulszy dotyk”, „Najdroższa łza” i „Pani Moich Marzeń”. Nie mogłam uwierzyć w to, co zobaczyłam i nigdy nie sądziłam, że mąż może mnie zdradzać!

Byłam biała z zazdrości. Szybko sprawdziłam każdy z numerów

źródło: YouTube/Mr. Wrong - Bay Yanlış English
źródło: YouTube/Mr. Wrong - Bay Yanlış English
źródło: YouTube/Mr. Wrong - Bay Yanlış English

Byłam strasznie zła i z zazdrości zaczęłam po kolei dzwonić pod te numery, aby dowiedzieć się, kto ukrywa się pod tymi imionami. Wybieram pierwszy telefon, odbiera mama.

Okazało się, że numer „Najczulszy dotyk” to jego matka, numer „Najdroższa łza” to jego siostra. Kiedy zadzwoniłam pod numer „Pani Moich Marzeń”, zadzwonił mój telefon. Płakałam z wyrzutami sumienia, bo tak niesprawiedliwie myślałam o mężu, a potem wypłaciłam wszystkie pieniądze z konta i dałam je mężowi. Kiedy powiedziałem o tym jego mamie, mama poszła i kupiła mu złoty zegarek.

Nazbyt szybko przyjęłam do wiadomości, że wyciągnęłam pochopne wnioski!

Kiedy dowiedziała się o tym jego siostra, podarowała bratu motocykl. Mąż był bardzo wzruszony tą postawą i nawet trochę płakał. Potem zebrał wszystkie prezenty, wyszedł i poślubił osobę, której numer telefonu zapisał jako „Elektryczny Aleksander”. Tak oto przedstawia się historia losów, które zapisane są często w bardzo skomplikowany sposób.

Mój mąż prowadził sekretne, drugie życie i tak umiejętnie to ukrywał i organizował, że ani ja, ani nikt z członków rodziny się nie zorientował... Byłam w totalnym szoku, ale teraz wiem, że przeczucie było słuszne. Nigdy już nie zwątpię we własną intuicję.

Nie przegap tego, co może być dla ciebie ważne: Z życia wzięte. Przypadkiem dowiedzieliśmy się z mężem, że moja matka żebrze. Co za wstyd

Zerknij też tutaj, aby nic ważnego ci nie umknęło: Janusz Panasewicz nie przebierał w słowach. Powiedział, co myśli o TVP i artystach, którzy wciąż występują w stacji

O tym się mówi ostatnimi czasy: Święta Łucja przewidziała losy świata. Szczególne miejsce w jej wizjach zajmuje Polska. Co nas czeka