Jak przypomina portal "Pomponik", św. Łucja była jedną z trójki dzieci, którym w Fatimie ukazała się Matka Boska. Miała ona doświadczyć licznych wizji, które miały odkryć przed nią przyszłe losy świata. W jednej z przepowiedni mówiła o tym, co spotka Polskę. Poznajcie szczegóły!

Wizje św. Łucji dotyczące świata

Wizje św. Łucji zaliczane są przez wielu do najważniejszych i analizuje się je pod końcem zapowiadanego w Apokalipsie św. Jana końca świata. W sieci pojawiają się liczne interpretacje jej widzeń, które spisywane były przez jednego z zaprzyjaźnionych z nią zakonników. Nie brakuje zwolenników jej daru, którzy wskazują, że część jej zapowiedzi, już się wypełniła.

Jedną ze sprawdzonych przepowiedni miał być zamach na ojca świętego Jana Pawła II, który miał miejsce w 13 maja 1981 roku. Tym większym przerażeniem napawają wizje, które odnoszą się do tego, co ma nas dopiero spotkać. Z zapowiedzi św. Łucji wynika, że czeka nas zwiększona ilość niszczycielskich kataklizmów, jak choćby wybuchy wulkanów.

Tragiczne skutki ma przynieść także ocieplający się klimat. W zapowiedziach św. Łucji znalazła się również zapowiedź o wojnie, którą wywoła atak Chin na Rosję. Co ciekawe, w wizjach zakonnicy nie zabrakło wzmianek dotyczących naszego kraju.

Św. Łucja o Polsce

Polsce w wizjach św. Łucji przypisuje się wyjątkowe miejsce. Polsce nie tylko ma przypaść wyjątkowa rola w rozwoju Europy, ale także nasz kraj ma być jednym z tych, które unikną efektów wojny. Boleśnie mają one dotknąć takie kraje jak Niemcy, Włochy, Holandia, Szwajcaria i Dania.

Polska ma wyjść z wojennej zawieruchy, stając się jednym z najpotężniejszych krajów. "W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem bożym. Polska w swoich granicach będzie realizować prawo boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedliwości, zbrodni i bezprawia" - przewidywała św. Łucja.

Dzieci z Fatimy/YouTube @tvnpl
Dzieci z Fatimy/YouTube @tvnpl
Dzieci z Fatimy/YouTube @tvnpl

Co sądzicie o tych zapowiedziach?

To też może cię zainteresować: Zaskakująca teoria obiegła media. Czy były dwie Łucje z Fatimy. Zwolennicy tezy przedstawiają dowody

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Udowodnię, że bycie samotną kobietą po 60. może być cudowne. Jakie znalazłam zalety

O tym się mówi: Większe pieniądze dla seniorów już niebawem. O ile więcej trafi na konto emerytów