Jak podaje portal "Super Express", Emil S. został zatrzymany. Były mąż Dody ma usłyszeć w prokuraturze kolejne zarzuty. Z ustaleń dziennikarzy tabloidu wynika, że sprawa jest wyjątkowo poważna, a Emil S. musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami swoich czynów, jeśli te okażą się prawdziwe.

Emil S. został zatrzymany

Emil S. został zatrzymany przez policję. Do aresztowania byłego męża Dody doszło we wtorek 7 lutego, na wniosek Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Z ustaleń "Super Expressu" wynika, że Emil S. ma w prokuraturze usłyszeć nowe zarzuty, które mają mieć związek z działalnością przestępczą.

Były mąż Dody jest podejrzany o to, że "działał na szkodę wierzycieli spółki zajmującej się produkcją filmową". Takie informacje przekazała rzeczniczka warszawskiej Prokuratury Okręgowej. Warto pamiętać, że nie jest to pierwsze zatrzymanie Emila S. w tej sprawie.

Afera z udziałem byłego ukochanego Dody wybuchła przy okazji premiery filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego piosenkarka i jej mąż byli współproducentami.

Emil S. z zarzutami, Doda z nagrodą

W tym samym dniu, w którym doszło do zatrzymania Emila S., Doda cieszyła się z nagrody, jaką film "Dziewczyny z Dubaju" zdobył na gali Bestsellerów Empiku. "Mój debiut producentki kreatywnej i takie wyróżnienie, nagroda za „dziewczyny z Dubaju” w kategorii film roku dziękuje wszystkim,którzy tworzyli ten obraz i ludziom za tak niesamowitą frekwencję w kinach" - napisała w mediach społecznościowych.

Humoru nie zepsuł Dodzie nawet incydent, do którego doszło w tracie wręczania wspomnianej nagrody. O całym zajściu przeczytacie tutaj.

Co sądzicie o zatrzymaniu Emila S.?

To też może cię zainteresować: Irena Santor zabrała głos na temat obecnego obozu władzy. Artystka nie przebierała w słowach. "To już nie tyle zuchwalstwo, co zimne draństwo"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wystarczy zmieszać dwa składniki, które masz w kuchni. Domowe tabletki do czyszczenia toalety są skuteczne i bezpieczne dla zdrowia

O tym się mówi: Danuta Wałęsa ma powody do dumy. To ogromne wyróżnienie dla żony byłego prezydenta. O czym mowa