Wyczyść swoją toaletę w naturalny sposób za pomocą domowych tabletek do czyszczenia muszli klozetowych. Naprawdę działają jak środki czyszczące kupione w sklepie, pozostawiając toaletę lśniącą! Jednocześnie masz pewność, że nikt z domowników nie wdycha toksycznych oparów.

Bezpieczny dla ciebie, twoich bliskich i dla środowiska

Robienie domowych artykułów gospodarstwa domowego sprawi, że ​​poczujesz się jak szef! Poważnie, robienie naprawdę przydatnych rzeczy samodzielnie lub ze swoimi dziećmi sprawia, że ​​prowadzenie domu może się stać bardziej satysfakcjonujące.

Składniki:

Kwas cytrynowy – kwas cytrynowy jest pod każdym względem naturalnym składnikiem, który można bez cienia wątpliwości połknąć, więc jest w pełni bezpieczny dla dzieci. Ma podobne działanie jak ocet, gdy jest stosowany jako środek czyszczący i działa dobrze, gdy chcemy się pozbyć pleśni.

Soda oczyszczona – soda oczyszczona jest pierwszorzędnym naturalnym środkiem czyszczącym. Jej właściwości dezodoryzujące i lekko ścierne pomagają przebić się przez brud i zwalczać zapachy.

Olejki eteryczne – najlepiej sprawdzają się cytrusowe lub mięta pieprzowa.

Wymieszaj sodę oczyszczoną i kwasek cytrynowy w dużej misce. Opcjonalnie, dodaj ocet do mieszanki sody oczyszczonej, po kilka kropli naraz, mieszając pomiędzy każdym dodaniem.

Jest to czasochłonne, ale naprawdę opłaca się wykazać cierpliwością. Dodaj tyle octu, aby można było uformować miksturę w grudkę rękami. Dodaj olejki eteryczne, dobrze mieszając, aby połączyć.

Przy użyciu silikonowej formy do pieczenia babeczek, uformuj tabletki z uzyskanej masy i odstaw na kilka godzin do stwardnienia. Gotowe tabletki najlepiej przechowywać w szczelnie zamkniętym, szklanym pojemniku.

Zerknij też tutaj: Małgorzata Rozenek-Majdan nie ma powodów do radości. Gwiazda TVN musi rozstać się z popularnym programem. Dyrekcja stacji podjęła kluczową decyzję

O tym się mówi: Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka w mocnych słowach o postępowaniu Mikołaja K. Wzięła w obronę matkę dzieci aktora. Powodem niepłacenie alimentów