Jak przypomina portal "Pomponik", za nami Gala Bestsellerów Empików. W trakcie gali doszło do dość niezręcznej sytuacji. Wszystko za sprawą Dody, która pojawiła się na scenie. Gwiazda nie zagrzała jednak szczególnie długo miejsca na wizji. Poznajcie szczegóły!

Gala Bestsellery Empiku!

Gala Bestsellerów Empiku 2023 przyciągnęła jak zawsze tłumy gwiazd. Nagrodzeni zostali twórcy najlepiej sprzedających się książek i płyt muzycznych. Nagrodę przyznano również filmowi "Dziewczyny z Dubaju", którego reżyserkom była Maria Sadowska, a współproducentką Dorota Rabczewska.

Obie panie wyszły na scenę, żeby odebrać nagrodę, choć w przypadku Dody widać było, że nie zrobiła tego szczególnie chętnie. Dorota Rabczewska od razu pożaliła się, że nikt "nie wywołał" jej na scenę. Potem głos zabrała Maria Sadowska.

Reżyserka podkreśliła, że wciąż w środowisku nie brakuje głosów, że kobiety mogą robić filmy, ale "małe, skromne, na dwóch aktorów, festiwalowe kino". Tymczasem film "Dziewczyny z Dubaju" udowodnił, że kobiety mogą "zrobić wysokie budżety".

"Chciałam powiedzieć, że kobiety potrafią i potrafią też być solidarne, dlatego też zaprosiłam tutaj Dodę, która jest moją producentką i z którą razem zrobiliśmy ten film" - powiedziała Sadowska.

Doda bez głosu

Kiedy Maria Sadowska skończyła przemawiać, prowadzący gale od razu podziękowali obu paniom. Doda nie kryła swojego oburzenia tym, że ona nie może powiedzieć choćby jednego słowa. "To ja nie mogę nic powiedzieć?" - zwróciła się piosenkarka do Soni Bohosiewicz i Piotra Trojana.

Po tym pytaniu, zapadła głucha cisza. Doda po raz kolejny zapytała, czy nie będzie miała możliwości zabrać głosu, a kiedy jasne stało się, że nie będzie miała takiej możliwości, obrażona zeszła ze sceny.

Komentarz Dody

Doda poczuła się na tyle dotknięta, że wyszła z Gali Bestsellerów Empiku jeszcze przed jej zakończeniem. Wracając do domu, postanowiła zamieścić w mediach społecznościowych krótką relację na ten temat. Zaczęła od podziękowań dla Empiku za zaproszenie i wyróżnienie, a także dla ekipy filmu "Dziewczyny z Dubaju".

Stwierdziła również, że stacja TVN, która transmituje gale "zachowała się bardzo brzydko", postanowiła jednak nie skupiać się na tym, co złe, koncentrując się na pozytywnych emocjach związanych z wyróżnieniem.

Wpis Dody/Instagram @dodaqueen
Wpis Dody/Instagram @dodaqueen
Wpis Dody/Instagram @dodaqueen

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Irena Santor zabrała głos w sprawie obecnego obozu władzy. Artystka nie przebierała w słowach. "To już nie tylko zuchwalstwo, co zimne kretyństwo"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dziennikarz zapytał o Tadeusza Rydzyka. Seniorzy nie przebierali w słowach

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali, jak spędzają razem czas. Fani podzieleni