Jak przypomina portal "Super Express", Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie muszą się już kryć z łączącym ich uczuciem. Para coraz chętniej zamieszcza w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć relacje z ich wspólnego wyjazdu do Jordanii, gdzie świętowali 50. urodziny Kurzajewskiego. Ostatnio postanowili się pochwalić tym, co robią w domu. O tym nagraniu mówią wszyscy!

Najgorętsza para show-biznesu

Nie da się ukryć, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to teraz jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Od momentu ujawnienia ich romansu, zakochani coraz chętniej dzielą się w sieci wspólnymi zdjęciami. Niedawno dość obszernie relacjonowali swój wyjazd do Jordanii.

Ostatnio postanowili się podzielić jeszcze bardziej prywatnym nagraniem, na którym możemy zobaczyć, co para robi w domowym zaciszu. Wideo dość mocno podzieliło fanów. Nie brakowało zachwytów nad romantycznością pary, a także uszczypliwości pod adresem zakochanych.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali, co robią w domu

Na wspomnianym nagraniu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali, jak wspólnie spędzają czas. Zakochani postanowili wspólnie przygotować posiłek. Zdecydowali się pokazać, jak przygotowują grzanki z pomidorkami, serem, oliwą i czosnkiem. Jak pod każdym postem "Kurzopków" nie zabrakło zachwytów nad nimi i nad tym, co robią.

Niektórzy zapewniali też, że z pewnością spróbują przygotować sobie podobne danie. Nie zabrakło też złośliwości i zarzutów zarówno pod adresem Kurzajewskiego i Cichopek, jak i ich potrawy. Zakochani podpadli tym, że zbyt mocno epatują swoją prywatnością, a grzanki dla niektórych były "zbyt tłuste".

A wy, co sądzicie o najnowszym nagraniu?

To też może cię zainteresować: Fani podziwiają wygląd Dominiki Gwit. Gwiazda pierwszy raz po porodzie postanowiła założyć sukienkę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Wszyscy byli pewni, że 66-letnia kobieta odeszła. To, co stało się później, mrozi krew w żyłach

O tym się mówi: Dziennikarka TVP może mieć poważne kłopoty. Jej sprawą zajęła się prokuratura. O co dokładnie chodzi