Jak przypomina portal "Super Express", Irena Santor jest jedną z tych artystek, które cieszą się powszechnym szacunkiem. Ze zdaniem artystki liczy się wiele osób. Tym większe emocje wywołał ostatni wywiad udzielony przez Santor. Wyraziła w nim swoją opinię na temat obecnego obozu władzy, roli Kościoła, a także prawach kobiet. Padły wyjątkowo mocne słowa.

Irena Santor zdobyła się na wyjątkowo szczere wyznanie

Irena Santor jest artystką obecną na polskiej scenie muzycznej od lat. Z jej zdaniem liczą się nie tylko jej fani, ale wiele osób. Ostatni wywiad Santor wywołał spore emocje, bo artystka nie przebierała w słowach i odniosła się do wyjątkowo kontrowersyjnych kwestii. Piosenkarka nie ukrywa, że przed nami ważny rok.

Artystka odniosła się do zbliżających się wyborów parlamentarnych, wyrażając nadzieję, że "przyjdzie wiatr zmian", a ona będzie mogla dożyć chwili, kiedy zmiany te nastąpią. Podkreśliła, że trudno przejść obojętnie obok kolejnych afer politycznych, które po prostu "nie mieszczą się w głowie". Jej zdaniem rządzący Polską politycy zapomnieli o swoich powinnościach wobec społeczeństwa.

Irena Santor/YouTube @Portal OX.PL
Irena Santor/YouTube @Portal OX.PL
Irena Santor/YouTube @Portal OX.PL

Irena Santor mocno o prawach kobiet

Irena Santor w wywiadzie udzielonym dla "Wprost" stwierdziła, że "to, co się u nas wyrabia się z kobietami, to już nie tyle zuchwalstwo, co zimne kretyństwo". Artystka odniosła się też do głośnych słów Jarosława Kaczyńskiego, który za mniejszy przyrost naturalny obwinia kobiety, które "dają w szyję".

Słowa prezesa Prawa i Sprawiedliwości Santor nazwała "zwykłą nikczemnością". Santor miała też zastrzeżenia do języka, jakiego Jarosław Kaczyński do wyrażenia swojej opinii na ten temat.

Irena Santor/YouTube @Kultowe Rozmowy
Irena Santor/YouTube @Kultowe Rozmowy
Irena Santor/YouTube @Kultowe Rozmowy

Zgadzacie się z opinią Ireny Santor?

To też może cię zainteresować: Irena Węgiel odniosła się do zakończenia jej współpracy z tanecznym show TVP. Piosenkarka nie przebierała w słowach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski zdradził, co przyniosą nam kolejne miesiące. Jego zapowiedzi nie budzą szczególnego optymizmu

O tym się mówi: Piotr Cugowski podpadł widzom programu "The Voice Senior". Po jego decyzji w sieci zawrzało