Jak inormuje portal "Interia", w ostatnim odcinku "The Voice Senior" nie brakowało kontrowersji. Skrajne emocje wzbudziła decyzja Piotra Cugowskiego, który zdecydował się na wyeliminowanie z dalszych zmagań Bożeny Barchan. Sympatycy formatu nie kryli oburzenia wyborem muzyka. W sieci zawrzało.

Kontrowersyjna decyzja Piotra Cugowskiego

W ostatnim odcinku "The Voice Senior" Piotr Cugowski zdecydował o tym, że w jego drużynie nie ma już miejsca dla Bożeny Barchan. "Dziękuję ci za ogrom serca, za to znów się spotkaliśmy, powodzenia, masz wspaniałą energię, wspaniałą duszę, życzę ci wszystkiego dobrego" - mówił muzyk po tym, jak zdecydował o eliminacji Barchan.

Widzowie programu nie kryli oburzenia decyzją Piotra Cugowskiego. Zdaniem wielu Bożena Barchan nie zasłużyła na to, żeby zakończyć swoją przygodę z programem na tym etapie. Ich zdaniem gorzej wypadł Zenon Śliżewski.

Piotr Cugowski/YouTube @Plotki 24h
Piotr Cugowski/YouTube @Plotki 24h
Piotr Cugowski/YouTube @Plotki 24h

Internauci dali znać, co myślą o decyzji Piotra Cugowskiego

Wielu internautów nie kryło swojego zaskoczenia. "Myślałam, że pan Cugowski, który ma świetny słuch i głos, potrafi dokonać właściwych ocen. Nie wiem, czym się ten juror kierował, pozbywając się ze swojej drużyny Bożeny Barchan" - czytamy w jednym z komentarzy.

Nie brakło mocnych zarzutów, że taka decyzja była krzywdząca dla Elżbiety Barchan. Inni pytali, czy wybór dokonany przez Piotra Cugowskiego na pewno jest "merytoryczny". Jedna z internautek napisała wprost, że Cugowski "stracił wspaniały głos i jej serce".

A wy, jak oceniacie decyzję Piotra Cugowskiego?

To też może cię zainteresować: Anna i Robert Lewandowscy przyspieszyli Walentynki. Najgorętsza polska para celebruje swoją miłość nawet w dresach. Zdjęcia z randki trafiły do sieci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Rozenek-Majdan nie ma powodów do radości. Gwiazda TVN musi rozstać się z popularnym programem. Dyrekcja stacji podjęła kluczową decyzję

O tym się mówi: Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka w mocnych słowach o postępowaniu Mikołaja K. Wzięła w obronę matkę dzieci aktora. Powodem niepłacenie alimentów