Jak podaje portal "O2", sieć podbiło nagranie, na którym widać "tańczące mięso". Internauci nie kryli zdumienia tym, co widać na materiale wideo. Wystarczyło, że na świeży kawałek wołowiny trafiła sól.

"Tańczące mięso"

Choć jeśli wydaje wam się, że widzieliście już wszystko, to nagranie udowodni wam, jak bardzo się myliliście. Sieć podbija nagranie, na którym kucharka posypuje świeży kawałek wołowiny solom, co wprawia mięso w spazmy. Patrząc na to, można odnieść wrażenie, że mięso tańczy. Odkopane w czeluściach Internetu nagranie, bije kolejne rekordy.

Okazuje się, że przedstawione na nagraniu zjawisko, nie jest niczym nadzwyczajnym. Posypanie świeżego mięsa solom sprawiło, że zawarte w niej sodki jodu doprowadziły do tego, że wciąż jeszcze działające neurony zostały pobudzone i doprowadziły do skurczów. Takie zjawisko może zajść tylko w przypadku wyjątkowo świeżego produktu.

Internauci podzieleni

Pod nagraniem z "tańczącym mięsem" pojawiła się masa komentarzy. Nie brakowało głosów, że to bardzo interesujące, choć nie brakowało też opinii wyrażających obrzydzenie. "Ten film sprawi, że porzucę jedzenie mięsa" - napisał jeden z użytkowników Twittera.

"To wcale nie jest spoko. Raczej przerażające" - stwierdziła kolejna komentująca nagranie osoba. Jeden z internautów stwierdził, że to "zwykła reakcja chemiczna", która nie jest ani obrzydliwa, ani przerażająca, ale naturalna.

A wy, co sądzicie o nagraniu? Jakie uczucia w was wzbudziło?

To też może cię zainteresować: Lekarz z Polski opisał świat, jaki zobaczył "po tamtej stronie". "Był bardziej zaciekawiony gdzie jestem. Nic mnie nie bolało"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Teściowa zaskoczyła nas decyzją o rozwodzie. Chce, żebyśmy jej pomagali, gdy będzie po wszystkim

O tym się mówi w Polsce: Magdzie Gessler udało się to utrzymać w tajemnicy przez pół roku. Nikt nie miał pojęcia, że restauratorka ponownie wyszła za mąż

O tym się mówi na świecie: Książę Harry zdradził, jak wyglądała jego ostatnia rozmowa z mamą. "Zbyłem matkę przez telefon"